Centrum Pogrzebowe Andrzej Szmurło w Białymstoku – organizacja stypy

dodane dnia: 2017-09-25 przez: Centrum Pogrzebowe Andrzej Szmurło
Termin promocji: 2017-09-25 - 2037-09-25
Wiadomość o śmierci bliskiego i organizacja pogrzebu są wystarczająco trudnymi kwestiami, by dokładać jeszcze do tego przygotowanie stypy. Oferujemy atrakcyjną cenowo alternatywę domowego poczęstunku.

Powierzając nam zorganizowanie przyjęcia dla gości możesz mieć pewność, że wszystko zostanie przygotowane z największą starannością, a Ty będziesz mógł w spokoju przeżywać żałobę.

Obsługa pogrzebu – pełen zakres usług

Centrum Pogrzebowe Andrzej Szmurło w Białymstoku zapewnia kompleksowe działania w zakresie przygotowania uroczystości pogrzebowej – od samego pogrzebu po stypę. Oprócz standardowych usług oferujemy również przygotowanie gorącego poczęstunku dla żałobników. Zapewniamy:

- klimatyzowaną, przestronną salę do przyjęć okolicznościowych,
- bogaty wybór dań z menu lub menu ustalane indywidualnie,
- zarezerwowanie sali na ustalony wcześniej termin.

Stypa jest przedłużeniem żałobnego nastroju panującego podczas pochówku. Mając to na uwadze proponujemy Ci kameralną salę z odpowiednią do sytuacji dekoracją. Oddajemy do Twojej dyspozycji doświadczonych kelnerów i zapewniamy sprawdzony catering.

Stypa na miarę Twoich potrzeb – kameralnie lub w większym gronie

Niezależnie od tego, czy planujesz skromny poczęstunek dla wąskiego grona gości, czy bardziej wystawną stypę, znajdziemy dla Ciebie optymalne rozwiązanie zarówno pod względem cenowym, jak i jakościowym.

Bierzemy na siebie odpowiedzialność za wszelkie działania logistycznie. W zależności od Twoich preferencji informujemy Cię na bieżąco o postępach lub całkowicie odciążamy od tej kwestii.

Centrum Pogrzebowe A. Szmurło w Białymstoku – na nas można polegać

Wielu Klientów trafia do nas poprzez polecenie przez znajomych, z czego jesteśmy dumni, gdyż świadczy to o zaufaniu, jakim darzą nas nasi Klienci.

Niezależnie od tego, jak do nas trafiłeś chętnie zapoznamy Cię ze szczegółami naszej oferty i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości organizacyjne.

1049 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39