Fajny stand-up | Stand-up Polska

dodane dnia: 2024-04-26 przez: Dali01
Uwaga: impreza już się odbyła.
Termin imprezy: 2024-05-19
Organizatorzy zapraszają na Fajny stand-up | Stand-up Polska.

Maciek Adamczyk z materiałem „Szmery bajery pompki rowery”

Maciek Adamczyk - komik, radiowiec, działkowiec. To ostatni moment, by go zobaczyć na żywo, bo do połowy maja można wysadzać pomidory do gruntu i nie będzie miał czasu na głupoty. Następny pojawi się jesienią.„Szmery bajery pompki rowery” - to materiał o trudach życia, brakach w edukacji i planach na przyszłość.


Agnieszka Matan z materiałem „Miodowe lata”

Agnieszka Matan - stołeczna komiczka, improwizatorka, stand-up’erka i scenarzystka. Była urzędniczka, miłośniczka taksówek i gazety “Retro”. Autorka programów “Halo taxi Bilans trzydziestolatki”, “Języki obcych” i “Jesteś u pani”. Działalność internetową uprawia pod pseudonimem Halo Matan. Należy do Kolektywu Śmiesznie. Współtworzy podcast “Koleżaneczki od śmiania i płakania”. Nie przepada za harcerzami, siatkówką i butami typu crocks, ale uprawia komedię bez nienawiści, więc jeżeli przyjedziecie po treningu siatkówki, w mundurze i gumowych butach z dziurami, to też jesteście mile widziani.„Miodowe lata” to proroczy głos z przeszłości i bolesne skutki dnia, w którym Agnieszka pierwszy raz wypowiedziała zdanie “za moich czasów”. Każdy miał swoje czasy, więc o jakim czasie właściwie mówimy? Czy człowiek z wiekiem robi się mądrzejszy, czy głupszy? Jak odnaleźć się w świecie dorosłych, kiedy wewnątrz wciąż masz 15 lat i zagryzasz papierosa gumą orbit, żeby baba od polskiego nie poczuła.


Bartek Walos z materiałem „Tanio i porządnie”

Bartek Walos - entuzjasta starych filmów i nowych rozwiązań, elastycznego języka i sztywnych opinii. W grze od lat, ale dla wielu odkrycie, jak Ameryka. Eksplorator światów zmyślonych i wyczynowy drzemkarz, bard paździerza i muki wszelakiej. Ma licencję poxipolu.„Tanio i porządnie” to owoc zawodowej mobilizacji oraz kilku miesięcy świadczenia jakościowych usług komediowych w przystępnej cenie i towarzyszących im badań focusowych na mieszkańcach większych i mniejszych polskich ośrodków. Będzie o wysiłku, obecnie obowiązujących trendach wychowawczych i popularnych zamiennikach dzieciorów. Otrzemy się też o zagadnienia popularnonaukowe, kwestie porządku w głowie i własnym lokalu oraz tematy ostateczne.


Start o godz. 18:00.

1295 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39