Femme fatale na białostockiej scenie. Kasia Lins wystąpi w ramach Zabójczej Trasy[KONKURS]

2023.11.13 07:30
Już niebawem na scenie Zmiany Klimatu wystąpi Kasia Lins w ramach Zabójczej Trasy. To artystka, która zdobyła wielkie uznanie na polskiej scenie muzycznej. W ramach koncertu zaprezentuje m.in. utwory ze swojej najnowszej płyty. Tym razem artystka postawiła na kobiecość w stylu femme fatale.
Femme fatale na białostockiej scenie. Kasia Lins wystąpi w ramach Zabójczej Trasy[KONKURS]
Fot: Kasia Lins/Facebook

Koncert Kasi Lins odbędzie się w niedzielę (19 listopada) w Zmianie Klimatu.

Zabójcza Trasa

Kasia Lins jest nie tylko znana jako wokalistka, ale także jako pianistka, kompozytorka i autorka tekstów, która zdobyła uznanie na polskiej scenie muzycznej za wydany w 2020 roku album "Moja Wina", czyli czyli zbiór opowiadań o piekle i raju, niemocy i pragnieniu, upadkach i uniesieniach. Na swoim koncie artystka ma nominacje do Fryderyków oraz do Nagrody Kulturalnej Onetu i Miasta Kraków - O!Lśnienia. Została również uhonorowana Nagrodą im. Grzegorza Ciechowskiego w 2020 roku.

W ramach koncertu Zabójcza Trasa, Kasia Lins zamierza zaprezentować utwory ze swojego 3 studyjnego albumu. Mimo, że artystka pozostaje wierna swojej muzycznej stylistyce, to trzeci album wydaje się być nowym etapem w jej artystycznej drodze. Tym razem artystka wyłania się z mrocznych brzmień, prezentując swoją kobiecość w wydaniu femme fatale. Data premiery trzeciego albumu zaplanowana jest na jesień bieżącego roku, a ukaże się pod oficjalnym sztandarem Universal Music Polska.

Organizujemy konkurs, w którym można wygrać bilety na wydarzenie. Można wziąć w nim udział TUTAJ.Więcej informacji: Koncert Kasia Lins. Zabójcza Trasa

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1092 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39