Festiwal Rock na Bagnie poszukuje wolontariuszy!

2024.03.15 13:22
Fundacja na Rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego, jako oficjalny organizator festiwalu Rock na Bagnie, ogłasza nabór wolontariuszy na XIV edycję festiwalu. Rock na Bagnie jest największym festiwalem na Podlasiu, który prezentuje scenę niezależną, obejmującą punk rocka, hardcore, thrash metal, ska, reggae oraz rockabilly.
Festiwal Rock na Bagnie poszukuje wolontariuszy!
Fot: Materiały prasowe

Rock na Bagnie to festiwal, który swoją atmosferą przywołuje ducha klasycznych festiwali lat 80. Pomysł na jego organizację narodził się w 2009 roku, a jego głównym inicjatorem był Piotr Znaniecki. Pierwsza edycja Rock na Bagnie miała miejsce w dniach 2-4 lipca 2010 roku w Strękowej Górze, tuż obok Biebrzańskiego Parku Narodowego.

W ramach XIV edycji Rock na Bagnie zespół wolontariuszy składać się będzie z około 30 osób, które będą pełnić rolę pomocników organizatorów i angażować się w różnorodne zadania. Ich obowiązki obejmować będą: dbanie o czystość placu, wspieranie w prowadzeniu recepcji, obsłudze zaplecza sceny oraz bram wjazdowych, a także wykonywanie innych drobnych czynności, które są niezbędne podczas trwania imprezy.

Organizatorzy zapewniają bezpłatne posiłki, w tym opcje wegetariańskie, miejsce pod namiot, ubezpieczenie NNW i zestaw festiwalowych gadżetów z koszulką. Wolontariat ten umożliwia poznanie tajników organizacji dużych wydarzeń plenerowych, co może być niezwykle atrakcyjne dla osób zainteresowanych karierą w branży eventowej, w tym organizacją koncertów, festiwali czy innych wydarzeń plenerowych.

Praca wolontariusza będzie trwać w okresie 3-7 lipca 2024 roku. Zachęcani do udziału są zarówno doświadczeni wolontariusze, ale również osoby, które rozpoczynają swoją przygodę z wolontariatem. Zgłoszenia można przesyłać na adres fundacja@monki.pl. W zgłoszeniu należy podać dane kontaktowe, w tym imię i nazwisko oraz numer telefonu. Zgłaszać mogą się wyłącznie osoby pełnoletnie.

Tegoroczna edycja Rock na Bagnie odbędzie się 5 i 6 lipca.

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1827 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39