Festiwal także w Pałacu Branickich. Dużo nowości na Up To Date

2016.09.14 19:08
Znamy już wszystkie miejsca, w których w tym roku zagoszczą sceny białostockiego Up To Date Festival. Do krytych parkingów stadionu miejskiego, Opery i Filharmonii Podlaskiej dołącza Aula Magna Pałacu Branickich oraz dworzec PKS.
Festiwal także w Pałacu Branickich. Dużo nowości na Up To Date
Fot: materiały organizatora

Aula Magna Pałacu Banickich

To w niej organizatorzy festiwalu postanowili ulokować jedną z dwóch scen tegorocznego Centralnego Salonu Ambientu. Zaliczany do najpiękniejszych barokowych realizacji architektonicznych w tej części Europy Pałac na jeden wrześniowy wieczór zamieni się w Salon, którego gośćmi będą miłośnicy ambientu.

Pożegnanie dworca PKS

Festiwal jeszcze na dobre się nie rozpoczął, a ekipa Up To Date zaprasza na After Party, którego lokalizacja, podobnie jak w przypadku pozostałych scen, również nie jest przypadkowa. Na kilka dni przed rozpoczęciem prac rozbiórkowych w głównej hali odbędzie się oficjalne Pożegnanie dworca PKS - Up To Date Festival After Party, na którym wystąpią: Syny, Daniel Drumz i artyści związani z festiwalem Up To Date.

Wszyscy, którzy planują wziąć udział w pofestiwalowej imprezie, powinni zachować na ręku opaskę festiwalową, z którą wejście na imprezę będzie kosztowało jedynie 15 zł.

50+ wchodzi za darmo

Tegoroczny Up To Date Festival to także jedyna w swoim rodzaju okazja, by pokolenie, którego młodość przypadła nieco wcześniej, mogło również dotknąć "kultury młodych" i to całkowicie za darmo!

- Zasady są proste. W dniu festiwalu każda osoba mająca powyżej pięćdziesięciu lat może uczestniczyć w nim za darmo. Wystarczy dowód osobisty - mówi Cezary Chwicewski, dyrektor artystyczny Up To Date Festival.

Warto się spieszyć z przyjściem, bo ta oferta uzależniona jest od ilości uczestników i na pewno nie będzie trwała przez całą imprezę. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania akcji "50+" w dowolnym momencie z powodu ograniczonej pojemności obiektu. Akcja dotyczy wyłącznie wydarzeń na stadionie miejskim.

Happy Dog - wolontariat

Stowarzyszenie Happy Dog, Wolontariat Schroniska i Schronisko dla Zwierząt w Białymstoku podczas festiwalu będą wspólnie zachęcać ludzi do włączenia się w ich szeregi i adopcji psów. Wolontariusze postarają się przybliżyć uczestnikom imprezy, na czym polega ich codzienna praca w schronisku i co oczywiste, będą zachęcać do zaangażowania się w pomoc bezdomnym zwierzętom.

Informacje organizacyjne

Najważniejszą wydaje się być sama organizacja przestrzeni festiwalowej. W niej obowiązywać będzie płatność gotówkowa. Za napoje i jedzenie, którego menu w tym roku zapowiada się wyjątkowo różnorodnie, będzie można również płacić kartą płatniczą.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami podczas festiwalu będzie miała miejsce kolejna odsłona modowej kolekcji Pozdro Techno De Luxe.

Impreza odbędzie się 23 i 24 września. Patronujemy wydarzeniu.

Program: Up To Date Festival

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1601 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39