Filmy 3D w kinie Forum. Dobra zabawa dla całej rodziny [WIDEO]

2014.09.17 00:00
Po wakacyjnej cyfrowej modernizacji kina Forum jakość obrazu i dźwięku wkroczyła na nowy poziom, a wraz z wymianą ekranu kinowego możliwe stało się wyświetlanie filmów w trójwymiarze.
Filmy 3D w kinie Forum. Dobra zabawa dla całej rodziny [WIDEO]
Fot: Anna Dycha
Kino Forum przeszło modernizację. Można w nim oglądać filmy w 3D

W piątek, 19 września w Forum ruszy nowy cykl: "Filmy 3D w kinie Forum". W cyklu prezentowane będą sprawdzone już produkcje familijne, które sprawiają zawsze dużo radości i dostarczają dobrej rozrywki.

Od 19 do 21 września w kinie Forum można będzie obejrzeć film "Jak wytresować smoka 2". Pięć lat po zjednoczeniu rasy smoków oraz ludzi Czkawka i Szczerbatek stają do obrony wyspy Berk przed niebezpiecznymi dzikimi bestiami, a także tajemniczym Smoczym Jeźdźcem.Kolejnym tytułem (w dniach 26-28 września) jest "Rio 2". To kontynuacja barwnych przygód bohaterów animowanego przeboju z roku 2011. Blu, Julia i trójka ich dzieci wiodą rodzinny tryb życia, ale Julia obawia się, że jej dzieci nigdy nie poznają, co to znaczy być wolnym ptakiem. Ku jej zdumieniu Blu postanawia zabrać całą rodzinę na wyprawę do dżungli.Natomiast od 3 do 5 października zostanie pokazana animacja "Dzwoneczek i tajemnica piratów". Dzwoneczek i jej utalentowane przyjaciółki wyruszają na pełną przygód wyprawę, by odzyskać magiczny pył, skradziony z Przystani Elfów przez tajemniczą Zarinę. W trakcie poszukiwań cały świat bohaterek staje na głowie.Wszystkie seanse o godz. 13 i 15. Ceny biletów: 15 zł (plus 4 zł za okulary 3D). Okulary można zatrzymać i wykorzystać na kolejnych seansach bez konieczności kupowania nowej pary.

Repertuar kina Forum

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1197 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39