Firma ADAMPOL S.A., której akcjonariuszem jest grupa Hyundai Glovis szuka pracowników

2022.11.24 07:50
Jedna z największych firm logistycznych w Polsce i Europie zwiększa zatrudnienie. Poszukiwani są pracownicy na różne stanowiska. Na pracę mogą liczyć także osoby bez doświadczenia.
Firma ADAMPOL S.A., której akcjonariuszem jest grupa Hyundai Glovis szuka pracowników
Fot: ADAMPOL S.A.

Adampol S.A. jest jedną z największych firm logistycznych w Polsce i Europie. Od ponad 30 lat świadczy usługi najwyższej jakości dzięki temu, że dysponuje doskonałym taborem, rozwiniętą siecią oddziałów oraz nowoczesną powierzchnią magazynową. Poza szeregiem działań związanych z łańcuchem dystrybucji samochodów, oferuje również usługi logistyczne, general cargo, magazynowania oraz serwisowe.

Właścicielem Spółki jest Hyundai Glovis – koreańska firma z siedzibą w Seulu.

ADAMPOL S.A. jest jednym z największych pracodawców na terenie województwa podlaskiego, zatrudniającym ok. 750 pracowników. Jako Firma odpowiedzialna społecznie zapewnia bezpieczne i nowoczesne miejsca pracy. Zarząd Spółki dokłada wszelkich starań, aby stworzyć pracownikom możliwość rozwoju i samodoskonalenia, wierząc iż są oni jednym z najważniejszych elementów Organizacji. Firma ADAMPOL S.A. na rynku zatrudnienia kojarzy się ze stabilnością i poczuciem bezpieczeństwa. Kultura organizacyjna Spółki nastawiona jest na dobre relacje interpersonalne.

W związku z dynamicznym rozwojem, Adampol S.A. poszukuje kierowców C+E, mechaników, elektromechaników i lakierników, jak również pracowników biurowych w różnych obszarach administracyjnych.

Z uwagi na główną działalność firmy jaką jest transport samochodów, poszukuje kierowców kat. C+E w transporcie międzynarodowym. Każdy kierowca od początku zatrudnienia otrzymuje wsparcie merytoryczne i praktyczne oraz przechodzi szczegółowe szkolenie. Adampol S.A. dysponuje obecnie pod własną dyspozytornią 184 zestawami autotransporterów. To nowoczesne samochody ciężarowe, w większości marek Scania i Mercedes, dodatkowo MAN i Iveco.

W głównej siedzibie firmy w Zaściankach k. Białegostoku mieści się warsztat samochodów zarówno ciężarowych, jak i osobowych, który dysponuje kadrą specjalistów, dobrze wyposażonym zapleczem technicznym i magazynowym. Oprócz wykwalifikowanych fachowców, Spółka zatrudnia absolwentów
i tym samym daje możliwość praktycznego przyuczenia do zawodu.

Na stanowiska administracyjne Adampol poszukuje energicznych i kreatywnych osób znających bardzo dobrze język angielski, m.in. do działu marketingu, sprzedaży, osoby do raportowania i analiz, analityka HR, jak również programisty oraz administratora IT.

Wśród proponowanych ofert pracy znajdują się stanowiska, w których doświadczenie zawodowe nie jest najważniejsze. Firma w odpowiedni i profesjonalny sposób przygotuje do pracy młodych ludzi, w tym absolwentów szkół wyższych. Niezbędne wymagania to: bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie, obsługa pakietu MS Office, chęć do pracy oraz zaangażowanie.

Wszystkie aktualne oferty pracy zamieszczone są na stronie internetowej firmy w zakładce „Kariera” https://www.adampolsa.com.pl/oferty-pracy oraz profilu na facebook’u „Adampol – praca”.

Osoby zainteresowane pracą w międzynarodowej firmie zapraszamy do aplikowania i kontaktu - adres: rekrutacja@adampolsa.com.pl

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]
953 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39