Fototapety do biur i domów – New Vision Białystok

dodane dnia: 2017-04-19 przez: New Vision s.c. Grzegorz Piesiecki, Łukasz Karwowski
Termin promocji: 2017-04-19 - 2027-04-19
Były popularne 30-40 lat temu, dziś znowu są „na tapecie” - fototapety to szybki i niedrogi pomysł na oryginalny wystrój każdego wnętrza. W agencji New Vision projektujemy i wykonujemy fototapety na zamówienie z najlepszych materiałów, zapewniających długoletnią trwałość i odporność.

Kalejdoskop wzorów i kolorów – bogactwo fototapet w New Vision

Wystarczy jedna, przemyślana kompozycyjnie fototapeta, by całkowicie odmienić charakter wnętrza. Ale poza koncepcją ważny jest też materiał. Fototapeta musi być wytrzymała i wiernie odzwierciedlać projekt graficzny.
W naszej agencji proponujemy fototapety mocowane klejem:
- papierową – o gramaturze 210 g/m2,
- fizelinową – o gramaturze 330 g/m2,
oraz wygodne w montażu wersje samoprzylepne, zawierające warstwę kleju w podkładzie.

Fototapety zadrukowujemy przy użyciu zaawansowanego technicznie plotera, co przyspiesza drukowanie, gwarantuje wysoką przyczepność atramentu i wierne odwzorowanie kolorystyki.

Spójna strategia dekoracji wnętrza

Proponujemy rozwinięcie koncepcji dekoracji wnętrza przez wzbogacenie go dopasowanymi akcentami o mniejszym formacie – fotografiami i plakatami. Traktując fototapetę jako rdzeń aranżacji, rozwiniemy koncepcję wystroju za pomocą starannie dobranych dodatków. Nieważne – użytkowa czy domowa – z nasza pomocą każda Twoja przestrzeń stanie się wyjątkowa.

Zapraszamy do siedziby agencji New Vision w Białymstoku, gdzie z pasją i perfekcją zrealizujemy wszystkie Twoje wizje. Oto nasza promocyjna propozycja https://nowoczesnareklama.eu/oferta/dekoracje-wnetrz/fototapety/

1213 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39