Kwiaciarnia Girlanda w Białymstoku – florystyka to nasza pasja

dodane dnia: 2017-10-09 przez: PHU GIRLANDA Anna Leszczyńska
Termin promocji: 2017-10-09 - 2037-10-09
Uważamy, że prawdziwe piękno kryje się w naturze. Dlatego też oferujemy wyłącznie świeże kwiaty, bez sztucznych dodatków. Odpowiednio dobrana kompozycja kwiatowa sprawdzi się w każdej sytuacji – zarówno oficjalnej, jak i prywatnej. Oferujemy bogaty wybór kwiatów i wiązanek na każdą okazję.

Z zamiłowania do kwiatów

Klienci, który odwiedzają naszą kwiaciarnię www.dekoracjegirlanda.pl/kwiaciarnia wiedzą, że kochamy to, co robimy. Cechuje nas entuzjastyczne podejście do pracy, która jest dla nas w zasadzie przyjemnością. W każde zamówienie wkładamy mnóstwo serca, gdyż chcemy byś otrzymał tylko to, co najlepsze.

Do wiązanek i innych kompozycji trafiają tylko starannie wyselekcjonowane kwiaty, do których dobieramy gustowny materiał florystyczny i adekwatne dodatki.

Modnie czy tradycyjnie?

W zależności od okazji oraz indywidualnych preferencji Klienta jesteśmy w stanie zaoferować zarówno klasyczne kompozycje, jak i te bardziej awangardowe. Na bieżąco śledzimy zmieniające się trendy florystyczne, o których można przeczytać na naszym blogu
www.dekoracjegirlanda.pl/blog/

Kompleksowe usługi florystyczne

W kwiaciarni Girlanda w Białymstoku znajdziesz odpowiednie kwiaty na każdą okazję.

Oferujemy:
- kwiatową oprawę ślubu i wesela,
- florystyczną oprawę eventów, imprez rodzinnych i oficjalnych,
- indywidualnie przygotowane kompozycje dla bliskich: kwiaty na Dzień Babci i Dziadka, kwiaty na Walentynki, Dzień Kobiet oraz na wiele innych, ważnych dla naszych Klientów okazji,
- bukiety okolicznościowe, flowerboxy, kosze kwiatowe,
- kwiaty na ostatnie pożegnanie: wieńce, florety, wiązanki pogrzebowe,
- kwiaty na chrzest i uroczystość I Komunii Świętej,
oprawę florystyczna sesji stylizowanych.

Jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas coś na miarę swoich potrzeb. Odznaczamy się elastycznym podejściem do Klienta – z przyjemnością zrealizujemy Twoje koncepcje lub przedstawimy Ci nasze własne pomysły.

1086 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39