Freshmarket powstał przy ulicy Lipowej

2014.02.26 00:00
Przy ulicy Lipowej wkrótce zostanie otwarty sklep sieci Freshmarket. Na budynku pojawił się już szyld, a półki zapełniają się towarami.
Freshmarket powstał przy ulicy Lipowej
Fot: AD
Przy ulicy Lipowej powstał Freshmarket

Sklep powstał dokładnie przy ul. Lipowej 29 - wcześniej w tym lokalu znajdowała się siedziba białostockiego oddziału firmy Amber Gold. Długo był pusty, wkrótce otworzy się w tym miejscu sklep spożywczy. Wewnątrz znajduje się już wyposażenie. Dobiegają końca ostatnie prace - trwa towarowanie sklepu. O powstającej placówce informuje logo i szyld. Jak się dowiedzieliśmy, sklep zostanie otwarty w piątek, 28 lutego. Będzie czynny codziennie w godz. 6-23.

Freshmarkety to sklepy zlokalizowane w centrach miast oraz w pobliżu osiedli, umożliwiające wygodne zakupy. Każdy z nich posiada wydzielony sektor zwany Fresh Aleją, w którym znaleźć można świeże produkty. W ofercie posiada też sałatki i dania gotowe. W sklepie znajduje się także wydzielone stoisko Freshcafe, oferujące m.in. świeżo parzoną kawę oraz przekąski. Klienci mogą również opłacić rachunki, zagrać w Lotto czy doładować telefony komórkowe.

To już kolejny w Białymstoku Freshmarket. Pierwszy znajduje się przy al. Piłsudskiego.

Właścicielem sieci Freshmarket jest Żabka Polska sp. z o.o. Obecnie posiada blisko 300 sklepów z zielono-czerwonym logo.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1134 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39