Funkcjonariusze z Białegostoku w nowym sezonie programu "Policjanci z sąsiedztwa"

2023.09.01 15:47
Już w najbliższy poniedziałek 4 września o godzinie 21:00 w Telewizji WP, odbędzie się premiera nowego sezonu programu "Policjanci z sąsiedztwa", w którym ponownie będziemy mogli zobaczyć policjantów z Białegostoku.

Funkcjonariusze z Białegostoku w nowym sezonie programu "Policjanci z sąsiedztwa"
Fot: Telewizja WP
Funkcjonariusze z Białegostoku w nowym sezonie programu "Policjanci z sąsiedztwa"

"Policjanci z sąsiedztwa" to serial pokazujący prawdziwy obraz pracy polskiej policji, która każdego dnia zmaga się z sytuacjami wymagającymi od niej szybkich decyzji, interwencji i rozwiązywania niespodziewanych kryzysów.

Nowy sezon będzie obfitował w sytuacje, których do tej pory nie było, a balansem do mrożących krew w żyłach akcji będą dowcipne, inteligentne i pełne pieszczotliwych przepychanek słownych rozmowy zaprzyjaźnionych ze sobą policjantów. Nowy sezon "Policjantów z sąsiedztwa" to aż 30 odcinków, które będą trzymać w napięciu, bawić, a przede wszystkim odkryją sekrety pracy polskiej policji.

W tym sezonie nie zabraknie niespodziewanych interwencji, ale też zabawnych sytuacji w Białymstoku. Funkcjonariusze – St. sierż. Karol Lisiecki i st. post. Patryk Marciniak po raz kolejny będą musieli udowodnić swoją odwagę, poświęcenie, lojalność, ale i humor oraz dystans do siebie.Oprócz pary z Białegostoku, w 4. sezonie odwiedzimy znane już widzom pary - Aleksandrę i Piotra z Krynicy Morskiej, Żanetę i Andrzeja z Sieradza oraz Maję i Kubę z Nowego Tomyśla. Ekipa kręcąca odcinki serialu ponownie także do Olsztyna, Oleśnicy, Jeleniej Góry i Kalet, gdzie będzie można zobaczyć nieco odświeżone duety funkcjonariuszy.

Za produkcję odpowiada Constantin Entertainment Polska. Emisja programu "Policjanci z sąsiedztwa" od 4 września, od poniedziałku do czwartku o godzinie 21:00 w Telewizji WP.

Kamil Pietraszko
24@bialystokonline.pl

984 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39