Gdzie spędzić wakacje? Propozycje w woj. podlaskim

2015.08.05 00:00
Regionalne Centrum Informacji Turystycznej w Białymstoku przygotowało specjalny katalog "Podlaskie na lato", w którym można znaleźć pomysły na spędzenie tegorocznych wakacji.
Gdzie spędzić wakacje? Propozycje w woj. podlaskim
Fot: Anna Dycha
Rynek w Augustowie jednym z najpopularniejszych wakacyjnych miejsc

Podlaskie pełne jest urokliwych miejsc, które pozwolą zregenerować siły przed kolejnymi miesiącami w pracy. Liczne imprezy kulturalne, różnorodna kuchnia, bogactwo przyrodnicze, rozbudowana sieć szlaków turystycznych oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa - to wszystko sprawia, że nasze województwo to świetne miejsce na wakacje.

Urlop można spędzić w Puszczy Białowieskiej - w krainie żubra (specjalną atrakcją jest kolej drezynowa). Warto wybrać się również do Augustowa - letniej stolicy Podlaskiego, która jest rajem dla miłośników sportów wodnych. Wśród propozycji są też m.in. wczasy odchudzające (wakacje mogą być dobrym czasem na złapanie dobrej kondycji) oraz zwiedzanie Białegostoku z audioprzewodnikiem.

Ze szczegółami oferty można zapoznać się zaglądając do Regionalnego Centrum Informacji Turystycznej w Białymstoku przy ul. Odeskiej 1 lub na stronę internetową: www.podlaskieit.pl.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1567 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39