Grali na OFF Festivalu, zagrają u nas. Nowy artysta Halfway Festival Białystok [WIDEO]

2015.03.13 00:00
The Antlers to amerykański zespół indie rockowy, którego muzyka charakteryzuje się częstymi wycieczkami w kierunku folku i dream popu, a teksty poruszają poważne, zazwyczaj smutne tematy.
Grali na OFF Festivalu, zagrają u nas. Nowy artysta Halfway Festival Białystok [WIDEO]
Fot: materiały zespołu
The Antlers

The Antlers powstał jako solowy projekt wokalisty i gitarzysty Petera Silbermana. Dwa pierwsze albumy: "Uprooted" i "In the attic of the universe" piosenkarz przygotował i nagrał w całości sam, a debiut także sam wydał. Po premierze drugiego krążka Peter zaprosił do składu perkusistę i zarazem gitarzystę basowego, Michaela Lernera oraz Darby Cicci - grającego na trąbce, banjo i instrumentach klawiszowych. W ten sposób The Antlers stał się zespołem.

Pierwszym wspólnym materiałem były EP-ki "Cold war" oraz "New York Hospitals". Ta druga przekształciła się w pełny album zatytułowany "Hospice", który ukazał się 2009 roku. Zebrał znakomite recenzje.W zeszłym roku grupa wydała swoj piąty krążek zatytułowany "Familiars". Przed kilkoma laty Amerykanie występowali na OFF Festivalu, teraz zagrają na Halfway Festival Białystok. Białostocka impreza odbędzie się w dniach 26-28 czerwca. Można rezerwować karnety:

Więcej: Halfway Festival Białystok. Znane są ceny karnetów, można je rezerwować

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1176 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39