Gwiazdy zagrają na turnieju w Suwałkach. Wystąpią znani piłkarze i celebryci

2015.12.18 00:00
W sobotę (19.12) do Suwałk zjadą się prawdziwe gwiazdy. Na XVI Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej im. Tomka Godlewskiego zaprezentują się znani piłkarze, celebryci, a także zagraniczni goście.
Gwiazdy zagrają na turnieju w Suwałkach. Wystąpią znani piłkarze i celebryci
Fot: commons.wikimedia.org

W hali OSiR zobaczymy m.in. gwiazdy hiszpańskiej Osasuny Pampeluna. W drużynie nie zabraknie byłych mistrzów świata do lat 20 oraz zawodników mających na koncie występy w Primera Division.

Ciekawie wygląda również ekipa Jerzego Engela. W zespole byłego selekcjonera Reprezentacji Polski zobaczymy Jerzego Dudka, Michała Żewłakowa, Tomasza Frankowskiego czy też Jacka Bąka i Macieja Szczęsnego, w której wystąpią zawodnicy.

Oprócz wyżej wymienionych drużyn, zjawi się jeszcze Reprezentacja Artystów Polskich, triumfator sprzed roku - Reprezentacja Polski w Piłce Nożnej Plażowej, Reprezentacja Łotwy, Reprezentacja Litwy, Wigry Suwałki oraz Drużyna Prezydenta Suwałk.

Wśród suwałczan Turniej Piłkarski im. Tomka Godlewskiego cieszy się naprawdę ogromną popularnością. Dochód z imprezy pod patronatem prezydenta Suwałk, organizowanej przez Agencję Promocji Sportu Polski Sport, SKS Wigry Suwałki oraz OSiR, zostanie przeznaczony dla młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie ze Stowarzyszenia Aktywni Tak Samo oraz na wsparcie rodzin potrzebujących.

Całe wydarzenie rozpocznie się w sobotę o godz. 14.00 w hali OSiR. Bilety na turniej można nabyć w sklepiku SKS Wigry w galerii Suwałki Plaza.

Błażej Okuła
blazej.o@bialystokonline.pl

1095 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39