Halfway Festival 2019. Wolontariusze poszukiwani

2019.06.10 09:32
Do wtorku (11.06) organizatorzy białostockiego Halfway Festival czekają na zgłoszenia osób, które chcą zostać wolontariuszami podczas imprezy.
Halfway Festival 2019. Wolontariusze poszukiwani
Fot: Grzegorz Chuczun

Żeby zostać wolontariuszem, trzeba wypełnić ankietę (link do niej znajdziecie na fanpage'u Halfway Festival). Trzeba w niej podać m.in. swój wiek, powody, dla których chce się pomóc przy organizacji wydarzenia, poziom znajomości języków obcych, a także doświadczenie związane z wolontariatem czy w pracy przy eventach. Zgłoszenia można przesyłać do 11 czerwca do godz. 23.59.

Halfway Festival to festiwal muzyczny organizowany przez Operę i Filharmonię Podlaską - Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku. Skupia się głównie na dwóch nurtach - songwriterskim i folkowym, które wciąż są doskonałym polem do odkrywania nowych, nieznanych jeszcze artystów bądź muzyków popularnych tylko w konkretnych krajach.

"Nie dla geograficznej nudy" - tak brzmi jedno z haseł przyświecających organizatorom, dlatego festiwal gościł już artystów z różnych części Europy i Stanów Zjednoczonych, wśród nich są Emiliana Torrini (Islandia), Theodore (Grecja), GinGa (Austria), Ewert and The Two Dragons (Estonia), Lisa Hannigan (UK), SoKo (Francja), Navi (Białoruś), Alina Orlova (Litwa), Haydamaky (Ukraina), Mountain Goats (USA), Accoletive (Izrael) i Eivør (Wyspy Owcze).

W tym roku festiwal potrwa od 28 do 30 czerwca. Portal BiałystokOnline jest patronem medialnym wydarzenia.

Kto wystąpi, ile kosztują bilety: Halfway Festival 2019. Kto jeszcze wystąpi podczas imprezy?

Program: Halfway Festival 2019

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1077 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39