Hip hop, techno, elektro. Nowi artyści Up To Date Festival [WIDEO]

2013.06.11 00:00
Jeśli szukasz dobrego klimatu to wystarczy, że 20 i 21 września pojawisz się w Białymstoku na Original Source Up To Date, by wziąć udział w jednym z najlepszych festiwali muzycznych w Polsce. Poznaj kolejnych artystów, którzy wystąpią na Węglowej.
Hip hop, techno, elektro. Nowi artyści Up To Date Festival [WIDEO]
Fot: materiały organizatora
Kodek to pochodzący z Łotwy producent muzyczny

TR-101 (Substance & Sleeparchive) to projekt koncertowy dwóch tuzów berlińskiego techno. Substance aka DJ Pete to postać, która stawiała podwaliny dub techno, wydając na takich labelach jak Chain Reaction czy Tresor. Z nowszą historią Tresora zaś związany jest również Roger Semsroth, czyli Sleeparchive.

Bisz jest polskim raperem, któremu nieobce są klimatyczne bity, refleksyjne teksty oraz koncept nawiązujący tematycznie do literackiej epoki Sturm und Drang. Wydał długo oczekiwaną EP-kę z warszawskim producentem Pekro pt. "Burza i Napór". W Białymstoku jako Bisz – BOK Live Band.

Kodek to pochodzący z Łotwy producent muzyki elektronicznej. Sam określa swój styl jako 'przemodernizowany, futurystyczny wave z głębi łotewskich lasów'. W produkcjach Kodek'a można wyraźnie odnaleźć wpływy hip hopu, elektro, a nawet breakcore!

Mieux! powstał jako efekt współpracy dwóch austriackich beatmaker'ów ze specyficznym spojrzeniem w przyszłość. Właśnie ujrzała światło dzienne ich debiutancka EP'ka "Neufant".Białostocki festiwal muzyczny Original Source Up To Date od 3 lat podbija gust koneserów ambitnej muzyki, nietuzinkowej zabawy i braku rutyny. Tym razem również nie zabraknie ambitnego brzmienia różnych gatunków elektroniki i hip-hopu oraz spektakularnych scenografii i aranżacji wnętrz. Uważaj, bo dobry białostocki klimat uzależnia!

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

967 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39