Historie skłaniające do refleksji. Nadchodzi wystawa "Alternatively"

2023.09.22 12:52
Nadchodzi wernisaż wystawy "Alternatively". Prace prezentowane na wystawie opowiadają różnorodne historie, mające na celu skłonienie odbiorcy do refleksji na temat otaczającego nas świata.
Historie skłaniające do refleksji. Nadchodzi wystawa "Alternatively"
Fot: Forum Fotografii I Multimediów / Facebook

Wystawa fotograficzna "Alternatively" przygotowana przez Forum Fotografii i Multimediów, skupia się na głębokim badaniu ludzkiego życia oraz świata, który nas otacza. W ramach ekspozycji będzie można podziwiać różnorodne fotografie, opowiadające różne historie, mające na celu pobudzenie wyobraźni odbiorcy oraz skłonienie do refleksji.

Artyści uczestniczący w ekspozycji odważnie podejmują tematy związane z emocjami, życiem społecznym i filozofią, prezentując alternatywne spojrzenie na to, co nas otacza. Starają się dokładnie analizować naszą rzeczywistość, odkrywając ukryte znaczenia oraz nieznane historie. W efekcie wystawa skupia się na otwieraniu nowych perspektyw i inspiruje do patrzenia na świat w zupełnie inny sposób.

Wernisaż wystawy odbędzie się w sobotę (23 września) w Operze i Filharmonii Podlaskiej. Ekspozycję będzie można oglądać do 12 listopada.

Więcej informacji: Wystawa fotograficzna "Alternatively"

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

Polecamy lokal
1630 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39