Identyfikacja wizualna - New Vision Białystok

dodane dnia: 2017-04-19 przez: New Vision s.c. Grzegorz Piesiecki, Łukasz Karwowski
Termin promocji: 2017-04-19 - 2027-04-19
Identyfikacja wizualna to niezbędny element prowadzenia każdej działalności biznesowej i ważna część wizerunku marki. Jest to wyróżnik danej firmy, coś, co czyni ją unikatową na rynku i służy konsekwentnemu budowaniu tożsamości oraz nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji z klientami.

W New Vision zajmujemy się całościowym kreowaniem identyfikacji wizualnej lub jej poszczególnymi elementami. Możemy wykonać od podstaw tzw. księgę znaku lub przygotować materiały reklamowe zgodne z wytycznymi istniejącej księgi. Więcej o identyfikacji wizualnej w naszej promocyjnej zakładce https://nowoczesnareklama.eu/oferta/studio-graficzne/identyfikacja-wizualna/

Identyfikacja wizualna z New Vision – czas na indywidualizm Twojej firmy

Większość ludzi to tzw. wzrokowcy, czyli osoby, u których wzrok jest głównym narządem odbioru bodźców zewnętrznych, które myślą obrazami i je najłatwiej zapamiętują. Dlatego firmy prowadzące długofalową strategię marketingową dysponują często profesjonalną księgą identyfikacji wizualnej. Zawiera ona wytyczne opisujące elementy systemu reprezentacji graficznej przedsiębiorstwa:
- logotyp i inne symbole firmowe,
- kolorystykę firmową,
- krój liter.

Powyższe elementy są podstawowe dla stworzenia tożsamości wizualnej firmy. Poza tym można również skodyfikować wygląd takich elementów jak:
- papeteria firmowa,
- informacja wizualna/ oznakowanie,
- wygląd pomieszczeń firmowych,
- ubiór,
- materiały reklamowe.

Ciekawe wizje, profesjonalne projekty – stwórz z nami spójny wizerunek

W New Vision oferujemy Ci wyjątkową możliwość wykreowania od podstaw kompletnego i harmonijnego systemu identyfikacji wizualnej. Nasi graficy podchodzą do swoich zadań z dużym artyzmem i wyczuciem estetyki. Jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie i pomysły. Naszą agencję i Twoja firmę łączy i wyróżnia to samo – kreatywne podejście do zadań i odpowiedzialność za efekty pracy.

494 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39