II Międzynarodowa Gala Sportów Walki - Białystok Cup 2011 już 15 października

2011.10.04 00:00
MMA, K1 i Muai - Tai to sztuki walki, które będzie można zobaczyć już 15 października 2011 r. w Białymstoku w hali lodowiska MOSiR podczas II Międzynarodowej Gali Sportów Walki - Białystok Cup 2011. Organizatorem jest Unia Sportów Walki - M z promotorem Lechem Gorczakiem.
II Międzynarodowa Gala Sportów Walki - Białystok Cup 2011 już 15 października
Fot: sxc.hu

W miniony piątek można było obejrzeć prezentację zawodników, którzy zmierzą się niebawem na ringu ze swymi rywalami. Gala zapowiada się bardzo imponująco, ponieważ nawet podczas prezentacji publiczność nie zawiodła i gorącymi oklaskami nagradzała Pawła Zalewskiego, który zmierzy się z zawodnikiem z Danii podczas walki wieczoru, Piotra Niedzielko, Bartosza Botwinę czy Cezarego Zugaja.

Pochlebne recenzje z poprzednich edycji gali sportów walki tym razem zachęciły do bliższej współpracy Prezydenta Miasta Białegostoku, większą ilość sponsorów i sportowców, którzy pojawią się w charakterze gości (m. innymi Krzysztof Kułak, Paweł Gałażewski, czy Piotr Sawicki.). Także Wschodzący Białystok i Marszałek Województwa Podlaskiego dołączył się do promocji zawodników ze stolicy województwa.

Promotor zapowiedział również, że prawdziwa niespodzianka będzie czekała na tych, którzy zechcą kibicować zawodnikowi z Ełku - Mateuszowi Zawadzkiemu, który zmierzy się z Rafałem Błachutą. W jednej z walk będzie można także zobaczyć mistrza świata K-1 WAKO - Macieja Grzegorzewskiego. Ponadto w przerwach między walkami warto obejrzeć pokazy taneczne oraz poznać bliżej debiutujących sportowców, którzy zaprezentują swoje umiejętności w sztukach walki.

Imprezę transmitować będzie stacja Canal +.

C.M.

1794 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39