Imprezy dla dzieci – Anna Zatorska Białystok

dodane dnia: 2017-05-16 przez: Anna Zatorska
Termin promocji: 2017-05-16 - 2027-05-16
Dzieci w trakcie zabaw potrafią wykazać się niezwykle żywiołową energią. Widać to często po tym, jak wygląda pokój czy plac zabaw po ekspresji kreatywności naszych maluchów. Wspólnie z moim zespołem potrafimy przekuć tę energię w inspirujące i rozwijające gry, zabawy i aktywności, angażujące ciało i umysł.

Na nasze imprezy dla dzieci zapraszamy również dorosłych – dziadków, rodziców, opiekunów – dla Was też mamy porcję świetnej rozrywki. http://www.kinderbal.bialystok.pl/atrakcje-dla-dzieci-oferta/imprezy-dla-dzieci/

Imprezy dla dzieci – zapewniamy szeroki pakiet usług i wrażeń

Nasze imprezy nigdy nie są sztywno zaplanowane. Reagujemy na potrzeby dzieci, obserwujemy ich zachowania i wiemy, co zrobić w danej sytuacji, by utrzymać ich zainteresowanie. Scenariusz imprezy dla dzieci jest dla nas oczywiście pewnym punktem oparcia, ale modyfikujemy go w trakcie zabaw, kiedy widzimy, że dzieci potrzebują odmiany i czegoś innego.
Organizowane przeze mnie imprezy to:
- gwarantująca bezpieczeństwo uczestników – stała opieka animatora/ animatorów,
- możliwość integracji różnych grup wiekowych, a także dorosłych i dzieci,
- dojazd na miejsce w obrębie Białegostoku i na terenie całego Podlasia,
- bezpłatne materiały oraz rekwizyty.

Wśród wydarzeń, które możemy uatrakcyjnić naszymi animacjami, znajdują się:
- imprezy urodzinowe,
- choinki szkolne,
- imprezy mikołajkowe,
- wydarzenia jubileuszowe,
- uroczystości rodzinne.

Dzieci, młodzież i dorośli – wszyscy mogą bawić się razem

Wiek nie jest dla nas czymś, co dzieli, ale tym co łączy. Organizujemy imprezy dla dzieci, na których odnajdą się i nie będą się nudzić również dorośli – rodzice, dziadkowie, rodzina, opiekunowie. Imprezy integrujące pokolenia to świetna okazja na pogłębienie relacji międzypokoleniowych. Wiemy z własnego doświadczenia, że duże „dzieci” również wspaniale potrafią dzielić się radością, wspólnie się bawiąc.

Imprezy dla dzieci i dorosłych to główna oś naszych działań animacyjnych. Posiadamy dopracowane scenariusze, materiały, rekwizyty i oprawę. Marzysz o ekscytującym, niezapomnianym dla Twego dziecka przeżyciu? Jesteś z Białegostoku lub okolic? Skontaktuj się ze mną. http://www.kinderbal.bialystok.pl/kontakt/

1279 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39