Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze [RELACJA LIVE]

2013.10.25 00:00
Dziś Jagiellonia Białystok przegrała na własnym stadionie z Górnikiem Zabrze 0:1 (0:0). Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył w 65. minucie Mateusz Zachara.

Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 0:1 (0:0). Bramka: Zachara 65.

Jagiellonia Białystok: 33. Krzysztof Baran - 25. Adam Waszkiewicz, 19. Ugochukwu Ukah, 4. Michał Pazdan, 7. Giorgi Popchadze - 6. Dawid Plizga (68, 29. Paweł Drażba), 14. Adam Dźwigała (81, 20. Maciej Gajos), 17. Alexis Norambuena, 99. Dani Quintana (70, 9. Bekim Balaj), 10. Nika Dzalamidze - 27. Mateusz Piątkowski.

Górnik Zabrze: 1. Pāvels Šteinbors - 17. Paweł Olkowski, 23. Boris Pandža (74, 38. Bartosz Iwan), 3. Antoni Łukasiewicz (46, 22. Seweryn Gancarczyk), 4. Rafał Kosznik - 14. Préjuce Nakoulma, 29. Krzysztof Mączyński (87, 89. Wojciech Łuczak), 6. Radosław Sobolewski, 19. Mariusz Przybylski, 18. Łukasz Madej - 20. Mateusz Zachara.

Żółte kartki: Dzalamidze, Dźwigała, Norambuena (Jagiellonia), Łukasiewicz, Kosznik (Górnik).

Czerwone kartki: Dzalamidze (24. minuta, za drugą żółtą, Jagiellonia), Préjuce Nakoulma (90. minuta, za uderzenie rywala, Górnik).

19. - Dzalamidze ukarany żółtą kartką za faul na Mączyńskim

21. - Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderza Ukah i piłkę na róg wybija golkiper gości

24. - Dzalamidze ukarany drugą żółtą kartką i w konsekwencji czerwona. Jaga będzie kończyła mecz w dziesiątkę

28. - Z wolnego dośrodkowuje Plizga. Piłkę uderza głową uderza Ukah i poprzeczka ratuje Górnika

31. - Piątkowski był w sytuacji sam na sam z bramkarzem Górnika ale w ostatniej chwili piłkę wybił mu Sobolewski

32. - Łukasiewicz ukarany żółtą kartką za faul na Quintanie

36. - Dźwigała ukarany żółtą kartką za faul na Mączyńskim

40. - Żółtą kartką ukarany Kosznik za faul na Plizdze

Druga połowa

46. - Zmiana w Górniku. Za Łukasiewicza wchodzi Gancarczyk

51. - Plizga faulowany w polu karnym. Jednak gwizdek sędziego milczy

56. - Sprytnie futbolówkę uderzał w polu karnym Zachara. Na szczęście na posterunku był Baran, który odbił instynktownie piłkę

62. - Fatalne dośrodkowanie Popkhadze z prawej strony boiska

65. - Gol dla Górnika. Z lewej strony w pole karne dograł Kosznik, a tam niepilnowany Zachara bez problemów pokonał Barana