Jagiellonia się wzmacnia. Umowa z pomocnikiem podpisana

2021.09.30 17:17
Niemal miesiąc po zamknięciu letniego okna transferowego Duma Podlasia zakontraktowała jeszcze jednego zawodnika. Jagiellończykiem został Michał Nalepa.
Jagiellonia się wzmacnia. Umowa z pomocnikiem podpisana
Fot: Jagiellonia Białystok

Michał Nalepa w treningach białostockiej Jagiellonii uczestniczył przez kilkanaście ostatnich dni, ale z powodu pewnych nieścisłości prawnych (więcej: Z Jagiellonią trenować będzie nowy zawodnik. Nie może on jednak podpisać kontraktu) 26-latek nie mógł oficjalnie związać się z podlaskim zespołem. Na szczęście wszystkie wątpliwości zostały rozwiane i w czwartek (30.09) pomocnik nareszcie złożył swój podpis pod umową.

- Chciałbym podziękować Jagiellonii, zawodnikom i trenerom za miłe przyjęcie. Poczułem ulgę, pierwszy raz mierzyłem się z taką sytuacją, w której decydowały kwestie pozasportowe. Cieszę się, że będę mógł grać w Jagiellonii i pomóc jej osiągnąć lepsze wyniki - powiedział na łamach oficjalnej strony internetowej białostockiego klubu Michał Nalepa.

Nowy nabytek Dumy Podlasia w poprzednim sezonie w barwach Giresunsporu Kulubu rozegrał 26 spotkań, w których zdobył 2 gole i zaliczył 7 asyst, pomagając tym samym drużynie w awansie do tureckiej Super Lig. Wcześniej środkowy pomocnik przez wiele lat był zawodnikiem Arki Gdynia. W tym klubie mający na karku 26 wiosen piłkarz wystąpił aż 176 razy (18 goli, 15 asyst).

Michał Nalepa związał się z Jagą umową ważną do końca czerwca 2023 r. Na jego koszulce będzie widnieć numer 7.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1628 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39