Jagiellonia zaprasza na wspólny trening

2024.02.01 10:07
Zbliża się kolejna edycja Jaga Talent Day. 24 lutego (sobota), na terenie Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii przy ul. Elewatorskiej 4 w Białymstoku, podlaski klub przeprowadzi specjalny trening dla dzieci z roczników 2015, 2016 i 2017.
Jagiellonia zaprasza na wspólny trening
Fot: Jagiellonia Białystok

Jaga Talent Day to wydarzenie dedykowane młodym osobom z roczników 2015-2017, które trenują piłkę nożną lub dopiero zaczynają swoją przygodę z futbolem w nieco bardziej zorganizowanej formie. Na zajęcia, które poprowadzą szkoleniowcy na co dzień pracujący z zespołami Akademii Piłkarskiej Jagiellonii Białystok, mogą przyjść wszystkie chętne dzieci, które łapią się do wyznaczonego przedziału wiekowego. Co ważne, nieistotne są posiadane umiejętności. Liczy się po prostu chęć do dobrej zabawy.

- To kolejna edycja Jaga Talent Day. Poprzednie cieszyły się dużym zainteresowaniem najmłodszych dzieci z miasta oraz regionu. Najzdolniejsi zawodnicy z Jaga Talent Day będą zapraszani na treningi z zespołami swoich rówieśników w Akademii Piłkarskiej Jagiellonii Białystok - informuje podlaski klub.

Wydarzenie rozpocznie się w sobotę 24 lutego o godz. 8.45. Event przeprowadzony zostanie na sztucznym boisku pod "balonem", które mieści się przy ul. Elewatorskiej, a w harmonogramie spotkania są zabawy ruchowe oraz mecze piłkarskie w małych składach. Jak zaznaczają organizatorzy, do hali pneumatycznej, ze względów bezpieczeństwa, wejdą jedynie dzieci oraz trenerzy.

- Nadrzędnym celem Jaga Talent Day jest wyjście naprzeciw społeczności lokalnej, otwarcie się na najmłodszych kibiców naszego klubu i danie możliwości, aby każde dziecko mogło potrenować w bazie Jagiellonii Białystok i pokazać się naszym trenerom. Bo przecież Jaga to My - czytamy w komunikacie Dumy Podlasia.

By wziąć udział w Jaga Talent Day, trzeba wypełnić specjalny formularz zgłoszeniowy.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

819 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39