POLECAMY
Białostocka Jagiellonia ogłosiła, że z klubu odchodzi Vinicius Matheus. Piłkarz ten grywał głównie w rezerwach Dumy Podlasia, ale dwukrotnie zaprezentował się też w pierwszym zespole na szczeblu PKO BP Ekstraklasy.
Vinicius Matheus dołączył do Jagiellonii przed sezonem 2023/2024, czyli całkiem niedawno, ale wiemy już, że jego przygoda z białostockim klubem nie będzie długa. Napastnik ten odchodzi właśnie z Dumy Podlasia i w nowych rozgrywkach poszuka wyzwań gdzie indziej. Brazylijczyk podczas swego pobytu w Jagiellonii zagrał 28 spotkań w III-ligowych rezerwach białostockiego zespołu (9 goli, 2 asysty), a także zaliczył dwa mecze w głównej drużynie Dumy Podlasia. Vinicius Matheus na poziomie PKO BP Ekstraklasy wystąpił w starciach z Lechem Poznań i Stalą Mielec, które doszły do skutku w rundzie jesiennej.
Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl
Aktualności 18:10
Aktualności 16:00
Nauka 16:00
Kultura i Rozrywka 15:00
Aktualności 14:00
Dom 13:40
Aktualności 13:21
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji