Jak działa trener podrywu i zawodowa swatka?

2024.01.15 16:43
Na scenie Nie Teatru już niebawem zostanie zaprezentowany spektakl muzyczny "Usługa czysto platoniczna". To kolejna sztuka, tuż po "Nie piję, nie palę, chętnie zrobię z pani mamę", oparta na reportażu. "Usługa czysto platoniczna" to pełna humoru opowieść o świecie, w którym żyjemy.
Jak działa trener podrywu i zawodowa swatka?
Fot: Materiały organizatora

Spektakl muzyczny "Usługa czysto platoniczna" odbędzie się w sobotę (20 stycznia) w Nie Teatrze.

"Usługa czysto platoniczna"

Spektakl "Usługa czysto platoniczna" oparty jest na reportażu Oktawii Kromer o tym samym tytule. Sztuka przenosi widzów w labirynt relacji i poszukiwań bliskości. To historia o braku i nietypowych metodach jego wypełnienia.

W świecie "Usługi czysto platonicznej" uczestnicy zanurzą się w historie trenera podrywu i zawodowej swatki, obserwując ich nietypowe metody nawiązywania relacji z kursantami. Będzie można zajrzeć do tajemniczego gabinetu przytulania i salonu terapii manualnej, poznając różne oblicza poszukiwań bliskości. Czworo aktorów wcieli się w ponad trzydzieści postaci, ukazując szerokie spektrum ludzkich doświadczeń. Sceny spektaklu są przeplatane znanymi piosenkami w nowych aranżacjach.

Za scenariusz odpowiedzialni są Katarzyna Faszczewska i Robert Mróz Jr. Muzykę stworzyli Aga Ozon i Adrian Kieroński. Na scenie wystąpią Katarzyna Faszczewska, Aga Ozon, Adrian Kieroński i Robert Mróz Jr.

Więcej informacji: Spektakl muzyczny: "Usługa czysto platoniczna"

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1384 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39