POLECAMY
Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wykorzystywać narzędzia medialne, aby przeciwstawiać się dyskryminacji, jak mobilizować do działania lokalne społeczności, weź udział w seminarium. Odbędzie się ono 13 czerwca w CLZ.
Organizatorzy chcą, by aktywistki i aktywiści NGO, blogerki i blogerzy, a także dziennikarki i dziennikarze działali razem, zrozumieli przyczyny dyskryminacji oraz zmobilizowali swoje lokalne społeczności do przeciwstawienia się jej. Każda z osób uczestniczących w szkoleniu otrzyma pakiet materiałów związanych z antydyskryminacją oraz działaniami w środowisku lokalnym na rzecz praw człowieka. Odbierze także od Amnesty International certyfikat potwierdzający uczestnictwo w seminarium. Seminarium poprowadzą: Piotr Skrzypczak z Amnesty International i Joanna Klimowicz z białostockiej "Gazety Wyborczej". Odbędzie się ono 13 czerwca w godz. 9-17.30 w Centrum im. Ludwika Zamenhofa. Zapisy do 8 czerwca. Wstęp wolny. Szczegóły: Jak pisać na rzecz równości?
Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl
Aktualności 15:23
Nauka 10:00
Sport 09:00
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Kulinaria 2026.06.26 15:15
Aktualności 2026.06.26 15:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji