Jak powinna wyglądać efektywna burza mózgów?

2016.12.07 07:55
To kolejne spotkanie TechKlubu Białystok. Tym razem tematem będzie metoda Design thinking.
Jak powinna wyglądać efektywna burza mózgów?
Fot: pixabay.com

"Chcesz zmieniać technologię i świat? Wypróbuj metodę Design thinking" to temat kolejnego spotkania białostockiego TechKlubu.

W trakcie wydarzenia prowadzący opowiedzą uczestnikom o tym, jak powinna wyglądać efektywna burza mózgów. Przybliżone zostaną elementy projektowania produktów i usług firm i organizacji społecznych w oparciu o design thinking. Podczas drugiej części spotkania przeprowadzona zostanie przykładowa burza mózgów.

Jednym z prelegentów będzie Maciej Sawicki. To entuzjasta projektowania skierowanego na potrzeby ludzkie, kreatywności i jej biznesowego zastosowania. Przez ostatnie kilka lat był zaangażowany w rozwijanie koncepcji biznesowych i przeprowadził kilkadziesiąt warsztatów pomagających studentom i przedsiębiorcom wyjść poza ramy schematycznego myślenia. Doświadczenie zdobywał m.in. w USA, a także realizując własne projekty.

Wystąpi także Marcin Nawrocki, osoba od początku związana z TechKlubem Białystok, trener biznesu. Ma wieloletnie doświadczenie pracy w administracji publicznej - w szczególności w obszarze planowania strategicznego. Jest zorientowany na poszukiwanie kreatywnych i niestandardowych rozwiązań w każdej sferze działalności. Nawrocki jest współautorem opracowań dotyczących aktywności środowisk kreatywnych w Białymstoku oraz zagospodarowywania przestrzeni miejskich dla inicjatyw obywatelskich przy ul. Węglowej w Białymstoku.

Spotkanie odbędzie się o godz. 18.00 w Hacklag przy ul. Sienkiewicza 1/1. Wstęp jest wolny, po wcześniejszej rejestracji.

Sprawdź: Spotkanie TechKlub Białystok

Monika Zysk
monika.zysk@bialystokonline.pl

868 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39