Jak rozwinąć umiejętności pracowników? Seminarium dla pracodawców

2023.05.29 08:34
Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku organizuje seminarium "Rozwijaj umiejętności pracowników - nowe rozwiązania prawne na polskim i europejskim rynku pracy", które odbędzie się w piątek (2.06).
Jak rozwinąć umiejętności pracowników? Seminarium dla pracodawców
Fot: Pixabay

Seminarium jest odpowiedzią na potrzeby pracodawców, którzy pragną być na bieżąco z aktualną sytuacją na rynku pracy. Przedstawiciele różnych firm będą mieli okazję wysłuchać zaproszonych prelegentów, którzy zaprezentują informacje dotyczące najnowszych zmian w przepisach prawa pracy oraz obsługi panelu płatnika platformy PUE ZUS. Ponadto pracownicy Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Białymstoku przedstawią dostępne formy wsparcia rozwoju zawodowego w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego oraz możliwości zatrudnienia pracowników z zagranicy w ramach sieci EURES.

To ważne seminarium odbywa się w ramach Europejskiego Roku Umiejętności, co podkreśla jego znaczenie i wartość dla rozwoju umiejętności pracowników na polskim i europejskim rynku pracy.

Aby wziąć udział w tym wydarzeniu, konieczne jest dokonanie zapisu na seminarium. Rejestracja potrwa do 30 maja lub do wyczerpania dostępnych miejsc. Wszyscy zainteresowanie pracodawcy są zachęcani do jego udziału, ponieważ pomoże ono być na bieżąco z najnowszymi przepisami prawnymi i oferowanymi wsparciem w obszarze rozwoju zawodowego.

Zgłoszenia udziału w seminarium przyjmowane są poprzez formularz. Dodatkowe informacje można zdobyć pod adresem e-mail michal.raciborski@wup.wrotapodlasia.pl lub pod numerami telefonu 85 74 97 244 lub 85 74 97 235.

Harmonogram wydarzenia: Seminarium informacyjne dla pracodawców.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

815 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39