Jak się zaprezentować na rynku pracy? Bezpłatne warsztaty dla bezrobotnych

2016.02.16 07:57
Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku organizuje spotkanie dla osób poszukujących zatrudnienia pod hasłem "Kreowanie wizerunku na rynku pracy".
Jak się zaprezentować na rynku pracy? Bezpłatne warsztaty dla bezrobotnych
pixabay.com

Każda osoba pozostająca bez zatrudnienia, ale zainteresowana poszukiwaniem pracy, może wziąć udział w bezpłatnych warsztatach organizowanych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku i odbywających się 18 lutego.

Celem zajęć w ramach spotkania pod hasłem "Kreowanie wizerunku na rynku pracy" jest określenie profilu zawodowego uczestników (rozumianego jako spójny wizerunek kandydata), który szukając pracy, opracowuje swoje dokumenty aplikacyjne, korzysta z internetowych portali rekrutacyjnych i niejednokrotnie staje przed wyzwaniem, jakim jest dla niego rozmowa kwalifikacyjna.

Uczestnicy warsztatów mają szansę na zidentyfikowanie swoich umiejętności zawodowych i opracowanie CV dopasowanego do oferty pracy, które następnie będą mogli zamieścić w Internecie.

Zakres tematyczny przewidzianego spotkania obejmuje zagadnienia takie jak: elementy werbalnej autoprezentacji, profil zawodowy i umiejętności zawodowe, CV funkcjonalne (dopasowane do oferty pracy) oraz kreowanie wizerunku w Internecie.

Spotkanie odbędzie się w godzinach 9.00-14.00 w siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Białymstoku.

Kreowanie wizerunku na rynku pracy - bezpłatne warsztaty

Marta Drozdowska-Bednarz
marta.d@bialystokonline.pl

710 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39