Jak spędzić Dzień Dziecka? Informator pełen pomysłów [WIDEO]

2013.05.30 00:00
Bezpłatne warsztaty, kuglarskie sztuczki, malowanie kredą, podziwianie panoramy miasta z dachu Opery czy teatr od kulis. W Dzień Dziecka nikt nie powinien się nudzić. Podsuwamy garść propozycji na rodzinne spędzenie soboty, a czasem całego weekendu.
Jak spędzić Dzień Dziecka? Informator pełen pomysłów [WIDEO]
Fot: Konrad Adam Mickiewicz
Teatr Dramatyczny zaprasza na spektakl "Pinokio"

Gry, zabawy i bezpłatne zwiedzanie wystaw, czyli festyn edukacyjny w CLZ

Pokaz tańców, turniej memory, gry, zabawy, budowanie makiety centrum miasta, rysowanie kredą, bezpłatne zwiedzanie wystaw – to wybrane propozycje, które przygotowało CLZ.

Sprawdź: Dzień Dziecka w CLZ

Pinokio, wspólne malowanie i zwiedzanie teatru od kulis

W Teatrze Dramatycznym Dzień Dziecka będzie trwał przez cały weekend! W programie: bajka "Pinokio", a po spektaklu – wspólne malowanie, zdjęcia z aktorami, okazja do odwiedzenia kulis teatru.

Sprawdź: Dzień Dziecka w Teatrze Dramatycznym

Bazyliszek w BTL-u

Pewnej zupełnie zwyczajnej nocy, w zupełnie zwyczajnym kurniku, zupełnie zwyczajny Kogut znosi zupełnie niezwyczajne jajko. Co się stanie? Sprawdźcie sami.

Sprawdź: Repertuar BTL

Rysowanie kredą w Arsenale

"Bestiarium" – pod taką nazwą Galeria Arsenał organizuje warsztaty rodzinne z Małgorzatą Niedzielko. Bezpośrednio na pomalowanych na czarno ścianach galerii powstaną duże rysunki hybryd, bestii żyjących tylko w naszej wyobraźni. Udział bezpłatny.

Sprawdź: Warsztaty rodzinne w Arsenale

Dzień Dziecka z Jasiem i Małgosią i na dachu Opery

Bajka muzyczna "Jaś i Małgosia", zjazdy linowe z trawiastego zbocza przed Operą oraz podziwianie panoramy miasta z dachu – OiFP zaprasza najmłodszych.

Sprawdź: Dzień Dziecka w OiFP

Klown, sztuczki kuglarskie, bańki i tańce

Gości przywita klown i pokaże kuglarskie sztuczki. Będzie też malowanie twarzy, a w międzyczasie bańki, tańce, hulanki i niespodzianki. Zaprasza kawiarnio-księgarnia Spółdzielnia.

Sprawdź: Dzień Dziecka w Spółdzielni

Dzień Dziecka w kinie

W Heliosie film "Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta". Tedi Stones od dziecka marzy, by zostać łowcą skarbów. Zabawny zbieg okoliczności sprawia, że poczciwy budowlaniec zostaje wzięty za profesora archeologii... Specjalna propozycja to pokaz bajek "Pierwszy raz w kinie".Sprawdź: Repertuar kin

Rodzinny weekend - rzeźbienie w glinie, kraina barw i szmaciane zabawki

Uczestnicy zajęć mając do dyspozycji lustro, glinę i narzędzia, zbudują swój autoportret. Na sobotnie warsztaty wraz z opiekunami zaprasza Muzeum Rzeźby. Niedziela też może być pełna atrakcji. W Ratuszu dzieci poznają barwy, a w skansenie wykonają szmaciane zabawki.

Sprawdź: Sobota Rodzinna w Muzeum Rzeźby, Niedziela z Hermesem i Rodzinna Niedziela w skansenie

Bezpłatne warsztaty kostiumu z papieru

Martyna Dworakowska poprowadzi bezpłatne warsztaty kostiumu z papieru. Odbędą się w Galerii im. Sleńdzińskich w ramach cyklu "Miasto Mody ITE".

Sprawdź: Warsztaty kostiumu z papieru

Militarne atrakcje

Czołgi, wojskowe pojazdy, rekonstrukcje bitew historycznych – mnóstwo atrakcji czeka na wielbicieli militariów w Ogrodniczkach podczas III Podlaskiego Pikniku Militarnego.

Sprawdź: III Podlaski Piknik Militarny

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1877 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39