Jak stworzyć angażujące konto na Instagramie? Centroom zaprasza na szkolenie

2024.04.03 13:53
Instagram ciągle się zmienia. Chcąc prowadzić aktywne konto, trzeba się do tego dostosowywać do nowych algorytmów platformy, którą uznaje się za numer jeden w promocji marek. Jak to robić? Ta wiedza będzie przekazywana podczas najnowszego szkolenia Centroom.
Jak stworzyć angażujące konto na Instagramie? Centroom zaprasza na szkolenie
Fot: pixabay.com

10 kwietnia Cenroom organizuje kolejne warsztaty. Tym razem eksperci opowiedzą o tym, jak prowadzić angażujące konto na Instagramie. Bo można lubić platformę bądź nie, jednak trzeba mieć świadomość, że mając firmę, warto mieć na niej konto. A jeśli to konto będzie dobrze prowadzone - to na pewno się opłaci.

Najbliższe spotkanie pt. "Instagram - wszystko co musisz o nim wiedzieć, aby prowadzić profesjonalne konto” przygotuje Gosia Golba - content creator, fotograf produktowy, szkoleniowiec, autorka kursów i e-booka o “Fotografii Produktowej Telefonem". Od wielu lat współpracuje z różnymi firmami, tworząc zdjęcia i rolki produktowe. 

W trakcie spotkania omówione zostaną następujące zagadnienia: Dlaczego warto mieć konto na Instagramie, jak poprawnie ustawić swoje konto, jakie są zasady działania algorytmów i jak promować posty. Prelegentka opowie także o znaczeniu pory publikowania postów oraz o… muzyce, którą warto wykorzystywać. 

Warsztaty skierowane są do wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę na temat Instagrama i nauczyć się prowadzenia profesjonalnego konta. Przewidziane jest zarówno dla osób, które dopiero zaczynają, jak i tych, które już działają na platformie.

Chętni, by dowiedzieć się więcej, jak można wykorzystywać konto na Instagramie, mogą zapisywać się na stronie Białostockiego Parku Naukowego. Liczba miejsc ograniczona.

Portal BialystokOnline patronuje wydarzeniu

Więcej tutaj: Instagram - wszystko co musisz o nim wiedzieć, aby prowadzić profesjonalne konto

Redakcja
24@bialystokonline.pl

883 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39