Instagram - wszystko co musisz o nim wiedzieć, aby prowadzić profesjonalne konto

dodane dnia: 2024-04-02 przez: Dali01
Impreza Patronat BiałystokOnline.pl
Instagram - wszystko co musisz o nim wiedzieć, aby prowadzić profesjonalne konto
Uwaga: impreza już się odbyła.
Termin imprezy: 2024-04-10
Organizatorzy zapraszają na warsztaty "Instagram - wszystko co musisz o nim wiedzieć, aby prowadzić profesjonalne konto".

Jaki Instagram jest, każdy widzi – czy aby na pewno? W wirtualnej rzeczywistości social mediów jedyną pewną rzeczą jest zmiana. To, do czego jesteśmy przyzwyczajeni dziś, zaraz się zmienia i trzeba się przystosowywać od nowa do algorytmów platformy, która dziś jest numerem jeden w kwestii promocji marek. Zapisz się na szkolenie, by Instagram nie miał przed Tobą tajemnic. Białostocki Park Naukowo-Technologiczny zaprasza10 kwietnia, o godz. 16:30 do Centroom na kolejne warsztaty.

Można Instagram lubić lub nie, ale konto firmowe zdecydowanie warto na nim prowadzić. I tu dochodzimy do sedna – prowadzić, ale jak? Dlaczego w ogóle warto mieć tam konto, bo może nie wszystkim się to opłaca? W myśl niemieckiego artysty i działacza Josepha Beuysa, że "każdy jest artystą", dziś i Ty możesz tak się poczuć, kreując swój kanał na Instagramie. Ogranicza Cię wyobraźnia, a także znajomość tego narzędzia. Warto posłuchać tych, którzy zjadają na nim przysłowiowe zęby, prowadząc konta profesjonalnie i angażując tysiące obserwujących.

Będzie ku temu okazja, bo już 10 kwietnia2024 r. w Centroom wystartuje szkolenie pt. "Instagram - wszystko co musisz o nim wiedzieć, aby prowadzić profesjonalne konto". Poprowadzi je Gosia Golba - contentcreator, fotograf produktowy, szkoleniowiec, autorka kursów i e-booka o "Fotografii Produktowej Telefonem". Szkolenie odbędzie się w ramach organizowanego przez Białostocki Park Naukowo-Technologiczny cyklu Centroom Przedsiębiorczości.

Zakres warsztatu:

- Dlaczego warto mieć konto na Instagramie.
- Jak poprawnie ustawić swoje konto.
- Zasady działania algorytmów.
- Co, kiedy i jak publikować.
- Muzyka na Instagramie.
- Promowanie postów.


Dla kogo są te warsztaty?

- Dla wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę na temat Instagrama i nauczyć się prowadzenia profesjonalnego konta.
- Szkolenie przewidziane jest zarówno dla osób, które dopiero zaczynają, jak i tych, które już działają na platformie.


Informacje o prowadzącej:

Gosia Golba - content creator, fotograf produktowy, szkoleniowiec, autorka kursów i e-booka o "Fotografii Produktowej Telefonem". Współpracuje z firmami, tworząc zdjęcia i rolki produktowe. W marcu Gosia zaangażowała kilka tysięcy osób w swój darmowy kurs Fotografia Rękodzieła Telefonem.


Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto zapisać się już teraz.
Koszt udziału wynosi 59zł brutto za osobę.

Zapisy dostępne na stronie internetowej: LINK


Warsztaty odbędą się 10 kwietnia2024 r., w godz. 16:30-18:30.
Miejsce imprezy
ul. Sienkiewicza 9
15-092 Białystok

857 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39