Jak uatrakcyjnić naukę? Politechnika ma propozycję

2018.04.19 13:14
Politechnika Białostocka organizuje wydarzenie, które z pewnością pomoże tegorocznym maturzystom przygotować się do egzaminu dojrzałości.
Jak uatrakcyjnić naukę? Politechnika ma propozycję
Fot: Justyna Fiedoruk

W piątek (20.04) odbędzie się Noc Maturzysty na Politechnice Białostockiej. Rokrocznie impreza cieszy się dużym zainteresowaniem lokalnej młodzieży. Wydarzenie jest świetną okazją, by w fajny sposób powtórzyć swoją wiedzę przed najważniejszym egzaminem w życiu.

Impreza rozpoczyna się o 16.00 – wówczas zainteresowani mogą spotkać się ze stypendystami programu "Odkrywcy Diamentów". To szansa, by poznać innowacyjne projekty i pomysły powstałe w naszym mieście.

- Takie spotkanie ma na celu pokazanie młodym ludziom, że warto rozwijać swoje pasje - mówi Marta Tomiczek, z Politechniki Białostockiej.

Można też będzie dowiedzieć się wiele na temat samego przebiegu matury – eksperci przypomną o czym warto pamiętać, czego unikać itp.

- Przygotowane zajęcia poprowadzą nasi pracownicy, którzy jednocześnie są egzaminatorami - dodaje Tomiczek.

O godz. 18.00 rozpocznie się najważniejsza część - "Nocna matura próbna". To szansa na zweryfikowanie swojej wiedzy i powtórzenie dotychczas zdobytych umiejętności z matematyki.

Udział w wydarzeniu jest darmowy, trzeba się jednak zapisać. Można to zrobić e-mailowo wysyłając wiadomość na adres: nocmaturzysty@pb.edu.pl lub telefonicznie: 85 746 71 48, 85 746 71 46.

Liczba miejsc ograniczona.

Szczegóły: Noc maturzysty na Politechnice Białostockiej

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1158 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39