Jak wybrać wymarzone AGD

2014.12.18 00:00
Współcześnie artykuły gospodarstwa domowego pełnią nie tylko funkcję użytkową, ale są także istotnym elementem wystroju naszych mieszkań czy domów. Dlatego wybór odpowiedniego sprzętu jest naprawdę trudny.
Jak wybrać wymarzone AGD
Fot: Fortech

Ciężki wybór

Asortyment artykułów gospodarstwa domowego jest dzisiaj bardzo szeroki. Różne marki i ceny często wprawiają klientów w osłupienie, przez co ich wybór jest nie lada dylematem.

- Klientowi należy pomóc w doborze odpowiedniego produktu. Sprzęt AGD zazwyczaj kupuje się na kilka, bądź kilkanaście lat, dlatego zakup powinien być przemyślany. W większości sklepów, głównie dużych, które sprzedają wszystko – od artykułów przemysłowych po artykuły gospodarstwa domowego - nie ma odpowiednich ludzi, którzy znaliby się na sprzętach AGD i na aspektach związanych z ich montażem. To naturalne, nie można przecież znać się na wszystkim. Dlatego nasza hurtownia stawia na kompleksową obsługę klientów. Sprzedawcy mają ogromną wiedzę na temat sprzedawanych produktów i potrafią doradzić klientowi to czego potrzebuje – mówią pracownicy firmy Fortech.

Moda jest ważna także w kuchni

W każdej dziedzinie dominują jakieś trendy w postaci kształtów czy kolorów. Tak samo jest też w kuchni. Producenci prześcigają się w pomysłach, jeśli chodzi o produkowane przez nich sprzęty. A wszystko po to, by zainteresować klienta swoją ofertą.

- Aktualnie obserwujemy powrót kolorów, które dominowały kilkanaście lat temu, czyli bieli i czerni. Ostatnimi czasy większość artykułów gospodarstwa domowego była srebrna, teraz to się zmienia – mówi pan Andrzej z Fortech.

Ważna jest kompleksowa obsługa, niskie ceny i szeroki asortyment

Klienci lubią mieć wybór. Szczególnie, jeśli dokonują poważnych zakupów na długie lata. Duża ilość oferowanych produktów gwarantuje im, że wybiorą urządzenia w odpowiedniej dla nich cenie i jakości. Zwłaszcza, że każdy zwraca uwagę na coś innego – jedni chcą sprzęty o niezliczonej ilości funkcji, a inni w odpowiednim kolorze czy kształcie.

- Nasza firma sprzedaje sprzęty AGD zarówno hurtowo, jak i detalicznie (posiadamy wzorcownię). W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment urządzeń do zabudowy (piekarniki, mikrofalówki, płyty, zmywarki, okapy, chłodziarki oraz zlewy i baterie), posiadamy także urządzenia wolnostojące i armaturę sanitarną i wiele innych sprzętów niezbędnych w każdym domu. W sprzedaży są urządzenia różnych marek, w różnych cenach, dlatego każdy może znaleźć to czego potrzebuje – informują przedstawiciele firmy Fortech.

Hurtownia Fortech znajduje się na ul. Ciołkowskiego 167.

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]

Justyna Kozicka
justyna.k@bialystokonline.pl

931 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39