Jarmark w sercu Białegostoku. Dla każdego coś... zielonego i nie tylko

2023.09.15 19:12
Nadchodzi Jarmark Ogrodniczy "Kresowy Ogród". To wydarzenie skierowane do pasjonatów ogrodów, balkonów, tarasów oraz miłośników rękodzieła, które nie tylko nacieszy oczy pięknymi roślinami i rarytasami doniczkowymi, ale także pozwoli odkryć bogactwo tradycyjnych produktów regionalnych.
Jarmark w sercu Białegostoku. Dla każdego coś... zielonego i nie tylko
Fot: Kresowy Ogród / Facebook

Głównym celem jarmarku jest promocja ogrodnictwa i roślin ozdobnych. Na miejscu będą producenci z całej Polski, a także wystawcy, którzy chętnie podzielą się wiedzą na temat pielęgnacji roślin i udzielą cennych porad. W ofercie na jarmarku będzie można znaleźć rośliny rabatowe, krzewy, ozdobne drzewa, a także pnącza, byliny oraz cebule kwiatowe. Kolekcjonerzy roślin natrafią na wiele nowości i rzadkich okazów wśród roślin doniczkowych.

"Kresowy Ogród" zaoferuje także rozwiązania dla miłośników ogrodów na balkonach i tarasach. Profesjonaliści ds. aranżacji ogrodów i terenów zielonych zaprezentują najnowsze trendy i możliwości, dzięki którym będzie można stworzyć zielony raj w nawet najmniejszej przestrzeni.

Na miejscu będą również produkty regionalne. Miłośnicy kulinariów znajdą tam wiele smakowitych atrakcji, takich jak miody, miody pitne, tradycyjne wędliny, kurpiowskie pieczywo, piwo, nalewki, sery, pierogi, chałwa i lemoniady. To doskonała okazja, by odkryć różnorodność smaków polskich regionów.

Dla najmłodszych zostanie przygotowany zostanie plac zabaw, będą mogły cieszyć się balonami, zabawkami oraz przysmakami takimi jak lody i gofry.

Jarmark Ogrodniczy "Kresowy Ogród" odbędzie się w sobotę (16.09) i niedzielę (17.09) w centrum Białegostoku.

Więcej informacji: Jarmark Ogrodniczy "Kresowy Ogród"

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1374 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39