Jedna z najbardziej oczekiwanych komedii tego lata. Przedpremierowy pokaz [WIDEO]

2018.07.17 11:11
Dziesięć lat po wielkim sukcesie komedii "Mamma Mia!", widzowie ponownie wyruszą na magiczną grecką wyspę Kalokairi, by raz jeszcze spotkać się z ukochanymi postaciami i muzyką zespołu Abba.
Jedna z najbardziej oczekiwanych komedii tego lata. Przedpremierowy pokaz [WIDEO]
Kadr z filmu "Mamma Mia! Here We Go Again"

Do oryginalnej obsady dołączają nowi aktorzy i nowe postacie. Na ekranie widzowie zobaczą m.in. Meryl Streep, Pierce'a Brosnana, Colina Firtha, Stellana Skarsgarda, Julie Walters, Dominica Coopera, Amandę Seyfried, Christine Baranski, Lily James, Josha Dylana, Hugh Skinnera, Jeremy'ego Irvine'a, Alexę Davies, Jessicę Keenan Wynn, Andy'ego Garcię oraz Cher.W filmie usłyszeć można będzie znane z pierwszej części superhity, ale także niewykorzystane wcześniej przeboje Abby, by wymienić choćby "I Kissed a Teacher", "Fernando" i "Waterloo". Ale to zdecydowanie nie wszystko!

Czego jeszcze możemy się spodziewać? Przede wszystkim humoru i wzruszeń, rozbudowanych wątków miłosnych (czyż nie o to chodzi w życiu na rajskiej wyspie?!), sentymentu (to za sprawą piosenek Abby) i naprawdę dobrej zabawy.

Film "Mamma Mia! Here We Go Again" można obejrzeć przedpremierowo w sobotę (21.07) o godz. 18.15 w kinie Forum. Premiera produkcji zaplanowana jest na kolejny piątek (27.07).

Zobacz też: Przedpremiera "Mamma Mia! Here We Go Again"

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1875 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39