Jest dodatkowa pula biletów na finał Pucharu Polski

2019.04.19 13:34
Jagiellonia Białystok otrzymała od Polskiego Związku Piłki Nożnej dodatkowe bilety na finałowy mecz krajowego pucharu przeciwko Lechii Gdańsk.
Jest dodatkowa pula biletów na finał Pucharu Polski
Fot: Grzegorz Chuczun

W piątek (19 kwietnia) przed południem białostoccy kibice wykupili z puli ostatnie bilety, które Jagiellonia otrzymała dla swych sympatyków na finałowy bój w ramach Totolotek Pucharu Polski. Osoby, które spóźniły się z zakupem wejściówek, mają jednak szczęście. PZPN przyznał bowiem Jadze i Lechii po 1000 dodatkowych biletów. To oznacza, że 2 maja na sektorze zarezerwowanym dla fanów podlaskiego klubu będzie miało szansę zasiąść 11 000 kibiców.

Ogólnie na PGE Narodowym w Warszawie pojawi się jeszcze więcej osób sympatyzujących z Dumą Podlasia, bo część fanów zdecydowała się wykupić miejsca na sektorach neutralnych. Spekuluje się, że finałowy pojedynek Pucharu Polski obejrzy na żywo z wysokości trybun około 15 000 kibiców Jagiellonii.

Bilety z dodatkowej puli będą sprzedawane w piątek i sobotę (19 i 20 kwietnia) wyłącznie w dwóch punktach. Mowa tu o Jaga Sklepie (ul. Bohaterów Monte Casino) oraz sklepie "Jagiellończyk" (ul. Świętego Rocha).

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1537 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39