Jest praca dla studentów i absolwentów. Zobacz, kto ma szansę na zatrudnienie

2016.10.10 10:12
Studenci coraz częściej podejmują pracę podczas nauki. Takie podejście może pozytywnie wpłynąć na rozwój kariery oraz ułatwić podjęcie stałego zajęcia po zakończeniu edukacji. Sprawdzamy zatem, jakie propozycje ma dla żaków Biuro Karier UwB.
Jest praca dla studentów i absolwentów. Zobacz, kto ma szansę na zatrudnienie
Fot: pixabay.com

Oferty pracy stałej

Poszukiwany jest asystent specjalisty ds. kadr, płac i pomocy księgowej. Pracodawca wymaga dobrej znajomości pakietu MS Office oraz umiejętności poruszania się w systemie aktów prawnych. Proponowane wynagrodzenie wynosi 2 tys. zł brutto miesięcznie. Oferta skierowana jest do absolwentów lub studentów piątego roku studiów zaocznych.

Zajęcie w Białymstoku znajdzie także doradca kredytowy. Kandydaci na to stanowisko powinni mieć minimum roczne doświadczenie w obsłudze klienta oraz ogólną wiedzę teoretyczną z zakresu finansów, bankowości oraz sektora finansowego. Jest to praca stacjonarna, wyłącznie w biurze, na podstawie umowy ze wszystkimi składkami uiszczanymi przez zatrudniającego.

Natomiast Arena Finance Sp. z o.o. przyjmie młodszego specjalistę ds. prawnych. Firma oczekuje wykształcenia prawniczego. Szansę na wakat mają także studenci piątego roku prawa. Kandydaci powinni wykazać się znajomością prawa cywilnego, prawa ochrony konkurencji i konsumentów, ustawy o kredycie konsumenckim, procedury cywilnej (szczególnie w zakresie elektronicznego postępowania upominawczego i trybu uproszczonego) oraz postępowania egzekucyjnego. W zamian wybrana osoba otrzyma umowę o pracę.

Zaś Experis zatrudni analityka ryzyka finansowego. Wymagania to doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, znajomość języka SQL, wiedza z zakresu analizy baz danych oraz doświadczenie przy projektach związanych z DWH/DM. Firma proponuje umowę o pracę oraz pakiet benefitów (np. opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe).

Praca dorywcza

Centrum Wsparcia Studentów i Doktorantów Niepełnosprawnych Uniwersytetu w Białymstoku poszukuje pracownika w charakterze asystenta osoby niepełnosprawnej (niewidomej). Preferowani są studenci pierwszego roku filologii angielskiej lub absolwenci. UwB zapewnia umowę zlecenie oraz wynagrodzenie w wysokości 13 zł za godzinę.

Natomiast firma RAFKO prowadzi rekrutację na stanowisko referenta ds. marketingu/osoby wprowadzającej dane do systemu informatycznego. Pracodawca oczekuje znajomości HTML, CSS, topologii sieci, języka angielskiego w stopniu komunikatywnym i przynajmniej podstawowej wiedzy dotyczącej PHP i SQL. Niezbędna jest też podstawowa wiedza na temat obsługi programów graficznych takich jak GIMP i Photoshop. Szansę za zatrudnienie ma osoba ze statusem studenta/studentki. Firma oferuje elastyczne godziny pracy oraz umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę po pół roku.

Szczegóły dotyczące powyższych ofert pracy można znaleźć na stronie internetowej Biura Karier Uniwersytetu w Białymstoku.

Dorota Mariańska
dorota.marianska@bialystokonline.pl

1319 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39