Johnny i Mateusz zapraszają na świąteczne planszówki

2022.12.19 10:03
To będzie przedświąteczne spotkanie z cyklu "Planszówki Johnny'ego i Mateusza". Oprócz fajnej zabawy, może to być idealny moment, aby przetestować gry przed świętami.
Johnny i Mateusz zapraszają na świąteczne planszówki
Fot: pixabay

"Planszówki Johnny'ego i Mateusza" to inicjatywa, gdzie całkowicie za darmo można skorzystać z kolekcji gier planszowych oraz z porady w kwestii wyboru tytułu do rozgrywki, poznać nowych ludzi przy wyjątkowym hobby i spędzić świetnie czas.

Jeśli chodzi o same gry, do dyspozycji jest ponad 200 tytułów - gry strategiczne, imprezowe, kooperacyjne, klasyki i gry niszowe, m.in. z wydawnictw REBEL.pl, Nasza Księgarnia - gry, Portal Games czy Black Monk Games oraz sklepu Magiczny Rynek.

Na każdym spotkaniu, poza ogromnym wyborem z kolekcji organizatorów, prezentowany jest jeden tytuł główny - ciekawa lub trudno dostępna gra z prywatnych zbiorów. Mile witani są zapaleni gracze, jak i osoby, które z grami miały małą styczność. Zawsze obecne są osoby, które pomogą znaleźć odpowiednią grę oraz wyjaśnią zasady - można więc wpadać samemu, albo zapraszać nowych ludzi do spróbowania tej wyśmienitej formy spędzania wolnego czasu.

- Jeśli macie znajomych, którzy jeszcze nie wiedzą o co chodzi z tymi całymi planszówkami, albo sami jesteście tymi znajomymi - zapraszamy! To najlepszy moment i miejsce, żeby się dowiedzieć! - zachęcają organizatorzy.

"Planszówki Johnny'ego i Mateusza" odbywają się w Książnicy Podlaskiej w każdy drugi i czwarty poniedziałek miesiąca, po godz. 18.00.

Spotkanie "Świąteczne Planszówki Johnny'ego i Mateusza" rozpocznie się o godz. 18.00 w poniedziałek (19.12) na VI piętrze w Książnicy Podlaskiej przy ul. Skłodowskiej-Curie.

BiałystokOnline patronuje wydarzeniu.

Ewelina Sadowska-Dubicka
ewelina.s@bialystokonline.pl

Polecamy
PHU Rofin
PHU Rofinul. Bitwy Białostockiej 4
15-103 Białystok
www.rofin.pl

Więcej informacji
1652 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39