Juwenalia 2011. Już można kupować bilety!

2011.03.08 00:00
Ruszyła przedsprzedaż biletów na wszystkie dni koncertowe tegorocznej edycji białostockich Juwenaliów. Ich ilość jest ograniczona.
Juwenalia 2011. Już można kupować bilety!
Fot: Wojciech Zalewski
Juwenalia 2010 rozpoczęła kolorowa i muzyczna parada studentów

Wejściówki na Dzień Hip-Hop/Reggae oraz Dzień Muzyki Rozrywkowej można nabyć jedynie w punktach sprzedaży na terenie miasta - w Samorządach Studenckich każdej uczelni oraz m.in. w pubie Amigos przy ulicy Malmeda. Ich koszt wynosi 3 zł, a w dniu koncertu 5 zł.

- Cały czas trwają negocjacje z innymi punktami, które mogłyby zająć się kolportażem biletów na juwenaliowe koncerty. Szczegółowy wykaz tych miejsc będzie na bieżąco aktualizowany na stronie Juwenalii - mówi rzecznik prasowy imprezy, Mateusz Cybulski.

Bilety na Koncert Rockowy zostały podzielone na studenckie i niestudenckie. Wejściówki studenckie można zakupić w tych samych punktach sprzedaży, co bilety na Koncert Muzyki Rozrywkowej oraz Koncert Rap/Reggae, natomiast wejściówki niestudenckie kolportowane są za pomocą sieci sprzedaży TicketPro od zeszłego tygodnia.

- Poprzez sieć TicketPro bilety można kupić w dwóch formach - w punktach sprzedaży, których dokładna lista znajduje się na stronie internetowej serwisu lub online pod adresem: http://juwenalia.bialystok.pl/bilety - wymienia Cybulski.

Ceny biletów są uzależnione od daty i rodzaju biletu. W okresie od 1 do 31 marca bilety studenckie można nabyć za 10 zł, a niestudenckie za 15 zł. W dniach od 1 kwietnia do 19 maja ich cena będzie wynosić 15 i 25 zł, a 20 maja - 20 i 30 zł.

Tegoroczne Juwenalia odbędą się w dniach 15-22 maja na terenie kampusu Politechniki Białostockiej. Dotychczas potwierdzonymi artystami są Guano Apes, IRA, Hunter, Grubson, Enej oraz Robert M. Wkrótce ogłoszeni zostaną kolejni wykonawcy, którzy wystąpią na corocznym święcie studentów. Organizatorem Dni Kultury Studenckiej - Juwenalia Białystok 2011 jest Porozumienie Uczelni Białostockich, zrzeszające Samorządy Studenckie wszystkich uczelni w Białymstoku.

Więcej szczegółów na stronie http://www.juwenalia.bialystok.pl oraz na oficjalnym profilu białostockich Juwenaliów na Facebooku (http://www.facebook.com/JuwenaliaBialystok).

MAG

1004 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39