Białystok Online

Nauka

Juwenalia. Ruszyły zapisy konkursu djskiego – "Zagraj w Alter.Namiocie 2015!"

2015.03.31 00:00
Juwenalia. Ruszyły zapisy konkursu djskiego – "Zagraj w Alter.Namiocie 2015!"
Fot: Michał Kardasz

Ruszyła kolejna edycja konkursu dla dj-ów "Zagraj w Alter.Namiocie". Osoby, które uwielbiają grać muzykę elektroniczną, będą miały szansę wykazać się podczas tegorocznych Juwenaliów.

Zainteresowani udziałem w konkursie muszą przesłać swoje 45-minutowe nagranie. Koniecznie należy dołączyć informację, jakim sprzętem nagrano seta. Trzeba pamiętać, iż pod uwagę brana jest tylko muzyka elektroniczna, która pasuje do projektu Alter.Namiot.

Nagrodą główną jest możliwość wystąpienia wraz ze znanymi i doświadczonymi dj-ami podczas Dni Kultury Studenckiej. W ubiegłym roku zwyciężyli: Kyzia i Sandy b2b Yacoob. Zwycięskie sety oraz szczegółowy regulamin konkursu znajdują się na stronie juwenalia.bialystok.pl.

Alter.Namiot jest alternatywną sceną muzyczną wobec koncertów odbywających się na scenie głównej białostockich juwenaliów.

Przypominamy, że tegoroczne Dni Kultury Studenckiej odbędą się 13-16 maja na terenie kampusu Politechniki Białostockiej.

Justyna Kozicka

Justyna Kozicka

justyna.k@bialystokonline.pl

Przeczytaj także
Popularne dzisiaj

Masz ciekawy temat?

Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?

Napisz do nas