Już jest. Na Rynku Kościuszki otwarto salon Dr Irena Eris Beauty Partner

2017.03.08 13:27
W środę w Białymstoku otwarto salon Dr Irena Eris Beauty Partner. Znajduje się on w Royal Hotel&Spa, który mieści się na Rynku Kościuszki. To jedyne takie miejsce w regionie. Zainteresowani mogą skorzystać m.in. z bezpłatnej diagnozy stanu skóry.
Już jest. Na Rynku Kościuszki otwarto salon Dr Irena Eris Beauty Partner
Fot: Dorota Mariańska
Gabinet manicure/pedicure

Salon piękności w sercu miasta

Oficjalne otwarcie salonu Dr Irena Eris Beauty Partner zaplanowano na 12 maja. Wówczas do Białegostoku przyjedzie Irena Eris. Natomiast już od środy (8 marca) można z niego korzystać.

- Otwieramy jedyny na Podlasiu Instytut Dr Ireny Eris. Naszym klientom i klientkom będziemy oferowali cały wachlarz zabiegów, które powielane są we wszystkich Instytutach Dr Ireny Eris. Panie z Podlasia znają tę markę, jeżdżą, odwiedzają takie miejsca. Teraz mogą u nas zrelaksować się tak samo jak w Polanicy czy każdym innych hotelu. Jesteśmy otwarci, zapraszamy nie tylko gości hotelowych, ale również wszystkie inne osoby – mówi Izabela Piotrowska, menadżer placówki.

Salon to 8 gabinetów kosmetycznych (m.in. manicure, pedicure, spa). W ofercie znalazły się także propozycje dotyczące medycyny estetycznej.

- To szereg zabiegów, które są we wszystkich instytutach marki. Naszym dominującym urządzeniem jest laser, który ma kilka głowic do zabiegów na ciało i twarz. Do tego została stworzona także specjalna linia kosmetyków. To bardzo ładnie odnawia nasze ciało, zwłaszcza teraz, po zimie, kiedy skóra jest wysuszona – wyjaśnia Piotrowska.

Darmowa diagnoza skóry

Jedna z propozycji dotyczy badania skóry. Oferowane jest ono wszystkim osobom, które odwiedzają salon.

- Można się dowiedzieć, jakiego rodzaju skórę mamy, czego potrzebuje nasza skóra. Po to, żeby dobrać linię produktów, dobrać jakiś odpowiedni zabieg. Diagnoza skóry jest bezpłatna. To stały punkt w ofercie. Nie trzeba się na nią umawiać. Wykonywana jest od ręki - informuje Piotrowska.

Ceny zabiegów znaleźć można na stronie internetowej marki. Są one takie same jak w innych miejscach w Polsce. Jednak, jak zapewnia menadżer salonu, pedicure czy depilacja to "ceny białostockie".

Poza tym obecnie w salonie pracuje 6 specjalistek. Poszukiwane są jeszcze 2 kosmetyczki.

- Lubię Irenę Eris i brakowało mi tej marki w okolicy. Nie widziałam jej jeszcze u nas w żadnym gabinecie, przynajmniej w tych, z których ja korzystam. Kobiety powinny wyrobić sobie nawyk, żeby korzystać z takich rzeczy. Nie mogą zamykać się tylko w przestrzeni dzieci i dom - mówi Agnieszka, która przyszła na otwarcie.

- To fajne miejsce, w centrum, nie trzeba nigdzie jechać. Można połączyć przyjemne z pożytecznym. Myślę, że to miejsce ma duży potencjał - dodaje Monika, która również zainteresowała się nowym punktem na mapie Białegostoku.

Zobacz też: Nowy obiekt w centrum miasta. Otwiera się Royal Hotel & Spa

Dorota Mariańska
dorota.marianska@bialystokonline.pl

1102 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39