Już wiadomo, kto będzie kierował USK przez kolejne lata

2023.09.28 17:37
Zapadła już decyzja, odnośnie tego, kto będzie zarządzał Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalem Klinicznym w Białymstoku przez najbliższe 6 lat.
Już wiadomo, kto będzie kierował USK przez kolejne lata
Fot: Facebook/Medyk Białostocki

Konkurs na stanowisko dyrektora Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku wygrała prof. Anna Wasilewska. Oznacza to, że nadal będzie prowadzić placówkę. Warto jednak wspomnieć, że o stanowisko, oprócz dotychczasowej dyrektorki, ubiegały się jeszcze dwie osoby.

Prof. Wasilewska aktualnie jest kierownikiem kliniki nefrologii oraz prodziekanem do spraw studenckich Wydziału Lekarskiego. Całe jej życie zawodowe wiąże się z białostockim szpitalem dziecięcym.

Poprzednie lata bez wątpienia były dobrym czasem dla zarządzanej przez nią placówki. Przede wszystkim - przeszła kapitalny remont. Dzięki temu pacjenci mogą być leczeni w dużo bardziej komfortowych warunkach. Zapewne wiele osób, już nie może się doczekać, jakimi sukcesami dyrektorka będzie mogła pochwalić się po zakończeniu kolejnej kadencji. Mamy nadzieję, że będą równie spektakularną. 

Redakcja
24@bialystokonline.pl

1807 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39