Kabaret pod Wyrwigroszem. Znana grupa z nowym programem [KONKURS]

2017.02.20 14:07
Z nowym, efektownym, atrakcyjnym wizualnie, a nade wszystko przekomicznym programem "variAte" wystąpi Kabaret pod Wyrwigroszem. Będzie go można obejrzeć w niedzielę (26.02) w Choroszczy.
Kabaret pod Wyrwigroszem. Znana grupa z nowym programem [KONKURS]
Fot: materiały organizatora

Kabaret Pod Wyrwigroszem został założony w 1990 r. przez Maurycego Polaskiego i Łukasza Rybarskiego, początkowo funkcjonując pod nazwą Somgorsi. Po reaktywacji w 1994 r. grupa przyjęła nazwę Kabaretu pod Wyrwigroszem.

Krakowską formację obecnie tworzą Beata Rybarska, Łukasz Rybarski, Maurycy Polaski i Andrzej Kozłowski. Ich poczucie humoru szybko udziela się widowni. Występy kabaretu to kwintesencja wielu gatunków teatralno-muzycznych. Prezentuje więc szalone tempo, niezliczoną ilość przebieranek, komedię omyłek. Niezwykle zabawne teksty przybrane są w styl farsowy, który stoi na pograniczu teatru i kabaretu. Wizytówką kabaretu są z pewnością parodie, a także zabawne skecze, komentujące aktualną rzeczywistość społeczną. W programie grupy znajduje się także wiele typowo kabaretowych piosenek.

Kabaret pod Wyrwigroszem wystąpi w niedzielę (26.02) w auli Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy. Początek o godz. 17.00.

Mamy bilety: Konkurs

Zobacz też: Kabaret pod Wyrwigroszem w Choroszczy

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1489 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39