Kancelaria adwokacka – Urszula Zajko Białystok

dodane dnia: 2017-06-26 przez: KANCELARIA ADWOKACKA adwokat Urszula Zajko
Termin promocji: 2017-06-26 - 2027-06-26
Kancelaria Adwokacka adw. Urszuli Zajko w Białymstoku prowadzi sprawy z zakresu różnych dziedzin prawa. Wyspecjalizowała się w prawie rodzinnym, zwłaszcza sprawach rozwodowych i następujących po nich postępowaniach o podział majątku wspólnego. Szerokie grono klientów powierza nam również do prowadzenia sprawy spadkowe, związane z uregulowaniem formalności po śmierci bliskich.

Z dużym powodzeniem prowadzimy również sprawy z zakresu prawa: cywilnego, karnego, gospodarczego i majątkowego.

https://urszulazajko.pl/o-kancelarii/

4 filary działalności kancelarii adwokackiej adw. Urszuli Zajko

Działania kancelarii adwokackiej muszą być przede wszystkim skuteczne. Klienci kancelarii, powierzając nam swoje sprawy. liczą zawsze na jak najszybsze i korzystne dla ich interesów rozstrzygnięcie. Dlatego opieramy swoją działalność na czterech filarach:
- wiedza – głęboko merytoryczna wiedza o prawie daje naszym Klientom gwarancję optymalnego rozwiązania problemu,
- doświadczenie – wieloletnia praktyka w branży prawnej daje nam przewagę, pozwala na przewidywanie rozwoju sytuacji podejmowanie właściwych działań,
- poufność – tajemnica adwokacka służy zabezpieczeniu poufności informacji przekazywanych nam przez Klientów,
- życzliwość – oprócz profesjonalnej wiedzy w zawodzie prawniczym liczy się również empatia, która pozwala lepiej zrozumieć sytuację i problemy osób, którym pomagamy.

Mediacje sądowe – rozwiązanie problemu drogą negocjacji

Adwokat Urszula Zajko jest certyfikowanym mediatorem sądowym. Od 2005 roku mediacje sądowe są uregulowane prawnie kodeksem cywilnym i kodeksem postępowania cywilnego. Ugoda wypracowana w procesie mediacji pozwala na wypracowanie kompromisu między spornymi stronami bez konieczności ponoszenia uciążliwości i kosztów związanych z drogą sądową.

Mediacje z udziałem Mecenas Urszuli Zajko przeprowadzane są z poszanowaniem podstawowych zasad efektywności rozwiązywania sporów. Są nimi:
- dobrowolność,
- bezstronność,
- poufność,
- neutralność,
- akceptowalność.

Porozumienie zawarte przy udziale mediatora sądowego to szansa na osiągnięcie satysfakcjonującego dla obu stron porozumienia, które skutkuje korzystnymi zmianami w sytuacji życiowej.

Klient w centrum zainteresowania kancelarii

Sprawy, którymi się zajmujemy, często związane są z trudną sytuacją życiową Klientów. Dlatego to człowiek jest dla nas najważniejszy, a empatia jest jednym z wyznaczników naszej działalności zawodowej. Jesteśmy rzetelni, omawiamy z Klientami strategie działania i przedstawiamy indywidualne rozwiązania. Zawsze poświęcamy tyle czasu, ile wymaga dany problem.

Zapraszamy do zaznajomienia się z całością oferty naszej kancelarii adwokackiej w Białymstoku.
https://urszulazajko.pl/kontakt/

Polecamy lokal
573 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39