Kancelaria Nieruchomości

ul. Kaczorowskiego 7 lok. 54U
15-375 Białystok

tel. 85 85 05 941, 735 455 455
Czynne: PN - PT: 9.00 - 17.00, SOB: po wcześniejszym uzgodnieniu
Karty płatnicze: nie
Ilość wyświetleń: 26673

Kancelaria Nieruchomości
Profesjonalna obsługa rynku nieruchomości

Kancelaria Nieruchomości jest agencją nieruchomości, która rzuciła wyzwanie utartym praktykom na rynku nieruchomości w Polsce. Cel jaki sobie postawiliśmy to poprawienie jakości świadczenia tych usług poprzez zadbanie w pierwszej kolejności o interes naszych klientów oraz dobieranie zespołu, który charakteryzuje profesjonalizm oraz wysokie kwalifikacje. To co nas cechuje to błyskawiczne osiąganie zamierzonych efektów, wzajemny szacunek, zmotywowany zespół sprzedaży, partnerskie podejście, rzetelność kompleksowość świadczonych usług.
Jesteśmy firmą, która od 2015 roku profesjonalnie obsługuje transakcje na rynku nieruchomości w Białymstoku, a także województwie podlaskim. Zajmujemy się sprzedażą, kupnem, najmem nieruchomości takich jak: domy, mieszkania, działki, lokale użytkowe, nieruchomości komercyjne. Naszym klientom proponujemy również przeprowadzenie przez cały proces inwestycyjny związany z powstaniem nowej nieruchomości. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną i notarialną oraz pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu.
Działamy zawsze zgodnie z Kodeksem Etyki Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.
Udzielamy Państwu dokładnych informacji i porad dotyczących rynku nieruchomości, spraw spadkowych i podatkowych.
Posiadamy duże doświadczenie, w tym również przeprowadzanie transakcji dla naszych klientów mieszkających za granicą.

Naszym Klientom zapewniamy:
- Właściwą wycenę nieruchomości opartą na cenach rynkowych, doświadczeniu oraz przy uwzględnieniu wielu czynników tj.: lokalizacja, wyposażenie, standard wykończenia . Ustalamy cenę w takiej wysokości, aby była korzystna dla Państwa i zarazem tak, by jak najszybciej zakończyć transakcję.
- Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie, opisujemy ją w unikalny sposób, zamieszczamy do niej profesjonalnie wykonane fotografie wysokiej jakości. Aby wypromować nieruchomość korzystamy z wielu kanałów reklamowych. W porozumieniu z Klientem możemy przygotować dla jego nieruchomości kampanię marketingową docierającą do praktycznie wszystkich osób zainteresowanych jej zakupem. Dzięki powyższym działaniom możemy diametralnie skrócić proces sprzedaży.
- Podczas całego procesu sprzedaży/zakupu nieruchomości, jak również po jego zakończeniu całkowicie bezpłatnie pomagamy i doradzamy Klientom. Nasze doradztwo nie ogranicza się jedynie do poszukiwania nabywcy/zbywcy nieruchomości, staramy się rozwiązywać problemy naszych Klientów dotyczące zagadnień spadkowych, podatkowych, organizacyjnych czy marketingowych.
- W ramach naszych usług przygotowujemy umowy przedwstępne oraz umowy przyrzeczone sprzedaży, najmu, dzierżawy. Wydajemy opinie umów dostarczonych przez Klienta. Za naszych Klientów załatwiamy wszystkie formalności. Przygotowujemy dokumenty potrzebne do uzyskania kredytu, gromadzimy wszystkie dokumenty niezbędne do aktu notarialnego, sporządzamy protokoły przekazania nieruchomości oraz umowy na dostarczanie mediów (gaz, prąd, czynsz).
- Weryfikujemy stan prawny nieruchomości, sprawdzając stan zobowiązań wobec administratorów, a także ewentualne obciążenia w księdze wieczystej. Sprawdzamy oferentów, ich wiarygodność oraz uczestniczymy we wszystkich czynnościach gwarantując bezpieczeństwo.
- Posiadamy liczne kontakty, które zapewniają naszym Klientom NAJLEPSZE stawki taksy notarialnej oraz opłat związanych z transakcją.
- Skutecznie i ekspresowo pomagamy w pozyskaniu korzystnego kredytu.
- W Państwa imieniu prowadzimy negocjacje dotyczące warunków umowy i kwestii finansowych.
- Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej dla Państwa bezpieczeństwa.
- Reprezentujemy godnie naszych Klientów, bacząc szczególnie na kulturę osobistą.

Zapraszamy do współpracy!

Kancelaria Nieruchomości
Kancelaria Nieruchomości
Kancelaria Nieruchomości
Kancelaria Nieruchomości
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE
1086 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39