"Kapitał na rozwój" twojego biznesu

2010.04.15 00:00
Masz pomysł na biznes i szukasz źródła jego sfinansowania? Do poniedziałku, 19 kwietnia masz czas na złożenie oferty do Podlaskiego Funduszu Kapitałowego. Jeden przedsiębiorca może uzyskać maksymalnie milion złotych dofinansowania.
"Kapitał na rozwój" twojego biznesu

Kto może złożyć ofertę? Każda pełnoletnia osoba fizyczna oraz każda osoba prawna, w której własność prywatna stanowi co najmniej 51 proc. W ramach konkursu "Kapitał na rozwój" Podlaski Fundusz Kapitałowy może zainwestować w jedną spółkę do miliona złotych poprzez: objęcie mniejszościowego udziału w kapitale spółki, udzielenie pożyczki i leasing środków trwałych. W sumie Fundusz przeznaczy 5 milionów zł na wsparcie najciekawszych ofert.

Żeby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić tzw. "Kartę Projektu", która jest dostępna na stronie projektu www.konkurs.pfk.pfrr.pl lub w siedzibie Podlaskiego Funduszu Kapitałowego przy ul. Starobojarskiej 15 w Białymstoku. Na projektowej stronie można znaleźć również szczegółowy regulamin konkursu. Oferty zostaną poddane analizie formalnej. Autorzy tych, które pomyślnie przejdą ten etap, będą mieli za zadanie przygotować biznesplany. Z najlepszymi projektodawcami zostaną podpisanie umowy inwestycyjne.

andy

1510 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39