POLECAMY
W minioną sobotę (23.04) w Pionkach koło Kozienic odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polski Wschodniej Oyama PFK. Sukcesem zakończyły się występy białostoczan.
- Były to bardzo udane zawody dla zawodników białostockiego klubu Oyama Karate, którzy przywieźli 11 pucharów. Najlepiej z białostockiej ekipy wypadł Paweł Matyszewski, który w seniorach do 70 kg zajął pierwsze miejsce i został wybrany najlepszym zawodnikiem mistrzostw - relacjonuje Witold Choiński z białostockiego Oyama Karate. Na pierwszym stopniu podium stanęli również: Oliwia Balczun, Adam Grabowski, Ewa Wróbel oraz Patryk Zabrocki. Srebro z zawodów przywieźli Jerzy Gudalewski i Michał Grabowski. Miejsca trzecie zajęli Aleks Mikulski i Tomasz Tomczyk. Karateków do zawodów przygotował Shihan Witold Choiński oraz Sensei Marcin Siegieńczuk.
Błażej Okuła
blazej.o@bialystokonline.pl
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Kulinaria 2026.06.26 15:15
Aktualności 2026.06.26 15:00
Aktualności 2026.06.26 13:00
Nauka 2026.06.26 12:30
Kultura i Rozrywka 2026.06.26 12:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji