Karnawałowy Jarmark Cudów na rzecz Hospicjum dla Dzieci

2012.01.09 00:00
Studenci i Pracownicy Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku z Centrum Wolontariatu Wydziału Nauk o Zdrowiu organizują koncert charytatywny "Karnawałowy Jarmark Cudów na rzecz Hospicjum dla Dzieci w Białymstoku".
 Karnawałowy Jarmark Cudów na rzecz Hospicjum dla Dzieci
Fot: materiały organizatora

Podczas koncertu wystąpi Chór "Rozśpiewane nutki", podopieczni Fundacji Podlaskie Centrum Sztuki i The Famident Band - białostocki zespół muzyczny stomatologów. Ponadto w programie: pokaz brazylijskiej sztuki tańca i walki capoeira w wykonaniu białostockiej grupy Abada Capoeira, promocja książki "W krainie aniołów", pod redakcją Zofii Redlarskiej, Beaty Krzesińska Żach, Anny Iwanowskiej, której powstanie było możliwe dzięki wierszom oraz rysunkom nadesłanym przez dzieci na konkurs literacki i plastyczny "Anioły" zorganizowany przez Zakład Zintegrowanej Opieki Medycznej UMB w Białymstoku.

Dodatkowymi atrakcjami będzie zabawa fantowa z nagrodami za każdy los oraz możliwość poznania wolontariuszy Fundacji "Dr Clown" - licealistów i studentów odwiedzająca dzieci na oddziałach Dziecięcego Szpitala Klinicznego, a także w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Baranowickiej.

Wydarzenie odbędzie się 12 stycznia, w czwartek w Auli Magna Pałacu Branickich. Początek o godz. 18. Wstęp wolny.

MAG

1128 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39