Kierowała bmw pod wpływem alkoholu. Zniszczyła cmentarne nagrobki

2016.08.05 14:45
Białostoccy policjanci na skrzyżowaniu ul. Popiełuszki z Wrocławską zatrzymali pijaną 43-latkę. Okazało się, że kilka minut wcześniej uszkodziła pomniki na terenie cmentarza w Choroszczy.
Kierowała bmw pod wpływem alkoholu. Zniszczyła cmentarne nagrobki
Fot: pixabay.com
Zdjęcie ilustracyjne

W środę (3.08) dyżurny komendy miejskiej policji w Białymstoku otrzymał informację, że przed skrzyżowaniem ul. Popiełuszki z Wrocławską, na światłach stoi bmw x5, którego kierująca dziwnie się zachowuje. Na miejsce wysłano policjantów z wydziału patrolowo-interwencyjnego. Funkcjonariusze podeszli do kobiety siedzącej w aucie zaparkowanym wprost przed sygnalizatorem świetlnym do skrętu w lewo na skrzyżowaniu.

Okazało się, że w organizmie kobiety był ponad promil alkoholu, a jej samochód miał uszkodzony przedni zderzak, pobite lewe lusterko i nie posiadał z przodu tablicy rejestracyjnej. Kobieta nie chciała powiedzieć, w jaki sposób doszło do uszkodzenia auta, a podczas wykonywania przez policjantów czynności zachowywała się agresywnie i używała wulgarnych słów.

43-latka noc spędziła w białostockiej izbie wytrzeźwień.

Funkcjonariusze ustalili, że parę minut wcześniej uszkodziła swoim bmw kilka pomników na terenie cmentarza w Choroszczy. Kobieta straciła prawo jazdy, a za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Kamila Ausztol
kamila.ausztol@bialystokonline.pl

1137 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39